پاکت بدل به یکی از قابلیت های پیش فرض مرورگر اینترنتی فایرفاکس شد

تا به امروز بسیاری از کاربران در سراسر جهان پاکت (Pocket) را به عنوان یکی از محبوب ترین افزونه های مرتبط به مرورگرهای اینترنتی می شناختند، اما این سرویس و اکستنشن آن حالا یک گام فراتر رفته اند و به صورت رسمی بدل به یکی از قابلیت های مقیم در مرورگر فایرفاکس شده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Mobit

در همین راستا امروز یعنی پنجشنبه، بنیاد موزیلا اعلام نموده که از این پس کاربران فایرفاکس پس از نصب این مرورگر به صورت پیش فرض پاکت را در اختیار دارند تا بتوانند بسیار ساده تر از قبل مقالات را ذخیره و آنها را بعداً و از سر فرصت مطالعه نمایند.

عملکرد پاکت مقیم شده در مرورگر اینترنتی توسعه یافته توسط موزیلا نسبت به گذشته فرق چندانی ندارد، دکمه ی سرویس مورد بحث در کنار نوار جستجو واقع گشته و هر وقت بخواهید صفحه ای را ذخیره نمایید کافیست بر روی آن کلیک کرده و سپس برچسب مورد نظرتان را وارد نموده و دکمه ی Save را فشار دهید.

صفحات ذخیره سازی شده برای مراجعات و مطالعات بعدی کماکان از طریق وب سایت و همچنین اپلیکیشن های پاکت در دسترس خواهند بود.

ناگفته نماند کاربرانی که تمایلی ندارند از خدمات پاکت استفاده نمایند می توانند دکمه ی مرتبط به آن را از طریق بخش تنظیمات مرورگر خود حذف کنند، ضمن اینکه انتظار می رود کمپانی ارائه دهنده ی سرویس مورد بحث با این روش و بر مبنای همکاری جدیدش با بنیاد موزیلا بتواند انبوهی از کاربران تازه را جذب خود نماید.

PKTBlog_FFIntegration_Features_Saved.0

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟