سامسونگ در پی ساخت تلفن های همراه با نمایشگر تاشو است

سامسونگ در پی ساخت تلفن های همراه با نمایشگر تاشو است

سامسونگ در پی ساخت تلفن های همراه با نمایشگر تاشو است

شکی نیست که سامسونگ در زمینه نمایشگرهای تلفن های همراه طی سال های اخیر پیشرو بوده و بهترین ها را در پرچمداران خود ارائه کرده. اما کیفیت بالای نمایشگرها تمام ماجرا نیست. سامسونگ دستی هم در تغییرات کلی دارد و تا اینجای کار دو تلفن همراه با نمایشگرهای خمیده هم عرضه کرده.

از مدت ها پیش شایعه بود که سامسونگ در حال کار روی نمایشگرهای تاشو است، نمایشگرهایی که بدون نیاز به جدا شدن توسط لولاها، می توانند خمیده شوند، همانند یک ورق کاغذ. اما حالا پتنت اخیری که توسط سامسونگ ثبت شده، به شایعات قوت بخشیده.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

پتنت پیشین که چند روز پیش به ثبت رسیده بود، تلفن های همراه را همانند یک کتاب نشان می داد که نمایشگرهای آن توسط دو لولا از یکدیگر جدا شده اند. اما آنچه که امروز می بینیم، ظاهری بسیار آینده نگرانه تر است.

پتنت جدیدی که مشاهده می کنید، شباهت بیشتری به گلکسی نوت اج دارد تا کنسول دستی ۳DS. پتنت های قبلی بیش از حد چنین طراحی را یادآور می کردند. آنچه که در زیر می بینید، از ۳ لایه نمایشگر تشکیل شده که احتمالا در مواقع لزوم می تواند تبدیل به تبلت و نمایشگرهای بزرگ تر شود.

البته، باید توجه داشت که هر ایده و پتنتی قرار نیست تبدیل به محصولی جدید بشود. شرکت هایی چون سامسونگ سالانه هزاران پتنت به ثبت می رسانند و بهترین های آن ها در محصولات جدید گنجانده می شود.

 

samsung-foldable-tablet-5

samsung-foldable-tablet-4

samsung-foldable-tablet-3

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل