سه بازی مهم اکس باکس وان در E3 غایب خواهند بود

کوانتوم بریک، Scalebound و Crackdown بعدی، عناوینی هستند که در کنفرانس E3 مایکروسافت غایب خواهند بود و در عوض، دو ماه بعد در نمایشگاه گیمزکام آلمان نمایش خواهند داشت. سازنده بازی Scalebound، استودیو پلاتینیوم گیمز در نظر دارد تا در E3 یک بازی جدید معرفی کند و این بازی جدید احتمالا Vanqiush 2 باشد.

رمدی، استودیو سازنده بازی Quantum Break نیز محتوایی برای نمایش در لس آنجلس آماده نکرده. سم لیک، نویسنده و کارگردان بازی در ویدیوی ۲۰ سالگی استودیو چند روز پیش اعلام کرد، دفعه بعدی که بخواهند گیم پلی بازی را نمایش دهند، گیمزکام آلمان خواهد بود.

Crackdown نیز که از مدت ها پیش صحبت ها و گمانه زنی ها در مورد آن وجود دارد، احتمالا اولین نمایش جدی خود را در گیمزکام خواهد داشت. تا به حال گیم پلی بازی به نمایش در نیامده و حتی مشخص نیست که آیا Crackdown اواخر امسال منتشر می شود یا خیر.

گیمزکام در اوایل ماه آگوست، اواسط مرداد ماه در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد و در حالی که هنوز E3 آغاز نشده، شرکت های بسیاری زمان بندی خود برای کنفرانس های گیمزکام را اعلام می دارند. حداقل می دانیم مایکروسافت تلاش دارد در آلمان بدرخشد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟