خلق زرافه های جهش یافته در بازی Giraffe Evolution

در روزهایی که دنیای بازی های موبایل پر شده از عناوین رانر مشابه هم و استراتژی های تکراری، ظهور یک بازی متفاوت می تواند به نوبه خودش غنیمت محسوب شود.

Giraffe Evolution مبنای گیم پلی اش را بر ترکیب زرافه ها و بدست آوردن گونه های جهش یافته گذاشته و سعی دارد تا با رویه ای متفاوت عنصر سرگرمی را به بازیبارها ارائه کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گیم پلی Giraffe Evolution تقریبا به بازی ۲۰۴۸ شباهت دارد. هر چند ثانیه یکبار، یک بچه زرافه در صفحه ظاهر می شود و شروع به خوردن غذا و دفع آن می کند. هر دو بچه زرافه را که با هم ترکیب کنید، زرافه بزرگتری بدست می آورید و این کار را تا جایی که ممکن است ادامه می دهید.

G2

در طول بازی فقط زرافه های همشکل امکان ترکیب با هم را دارند، بنابراین باید منتظر بنشینید تا دو زرافه همسایز را بدست بیاورید و با هم ترکیبشان کنید. البته همیشه هم احتیاج به منتظر ماندن نیست. با سکه هایی که از جمع کردن دفعیات زرافه ها بدست می آورید می توانید زرافه های بالغ تری بخرید تا زیاد هم منتظر نمانید.

هر چقدر زرافه های بزرگتری را با هم ترکیب کنید، گونه جهش یافته از آن هم بزرگتر شده و دنیای بازی (با عقب رفتن دوربین) بزرگتر و بزرگتر می شود. این کار تا جایی ادامه پیدا می کند که تمامی گونه های جهش یافته زرافه ها را با هم ترکیب کرده باشید.

هر چند که فلسفه Giraffe Evolution بسیار احمقانه است، اما عجیب اینجاست که رها کردنش کار چندان ساده ای نیست. بازی شدیدا اعتیادآور است و تا وقتی که انتهایش را نبینید، اصلا دوست ندارید که از بازی دست بکشید. یک سری اچیومنت هم در بازی قرار داده شده تا برای آزاد کردن آنها برای ادامه بازی شور و اشتیاق داشته باشید.

Giraffe Evolution برای گجت های اندرویدی عرضه شده و می تواند جز متفاوت ترین بازی هایی باشد که می توانید در موبایل هایتان تجربه کنید.

Giraffe Evolution
  • Giraffe Evolution
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tapps - Top Apps and Games
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۳.۷ مگابایت
دانلود


نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟