معرفی 4castr؛ یک اپلیکیشن هواشناسی کاربردی برای ویندوزفونی ها

معرفی 4castr؛ یک اپلیکیشن هواشناسی کاربردی برای ویندوزفونی ها

مشاهده و پیش بینی وضعیت آب و هوا از لازمات برخی مشاغل است و بدون آگاهی از داده های هواشناسی، ممکن است در بعضی کارها ایجاد اختلال یا حتی وقوع حادثه را شاهد باشیم.

اپلیکیشن های هواشناسی با دریافت اطلاعات وضعیت جوی هر شهر، در جلوگیری از مشکلاتی که گفتیم بسیار کاربردی ظاهر می شوند. اپ ۴castr نمونه بسیار خوبی از آنهاست که تنها برای کاربران سیستم عامل ویندوزفون در دسترس قرار گرفته.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

امکانات ۴castr تفاوت چندانی با سایر اپ های هواشناسی در ویندوزفون ندارد. اما دلیل برتری و منحصر به فرد بودن آن، رابط کاربری دلنشینی است که برای کاربرانش در نظر گرفته.

کلیه داده های هواشناسی ۴castr در پنل های مختلف تقسیم بندی شده اند و برای دسترسی به آنها، یک سوایپ ساده به طرفین کافیست. به طور مثال اگر در حال دیدن داده های مربوط به روز یکشنبه باشید، با یک سوایپ ساده به راست به اطلاعات هواشناسی روز دوشنبه منتقل می شوید.

4castr 2

۴castr اپلیکیشنی وابسته به ژست های حرکتی است و کمی زمان می برد تا به کاربرد این ژست ها عادت کنید. البته منوی تنظیمات اپ می توانید از راهنمای تصویری به منظور یادگیری ژست ها بهره ببرید.

نمایش اطلاعاتی همچون دمای لحظه ای هر شهر، سرعت باد، درصد رطوبت، نقطه شبنم، فشار اتمسفر، نمایش وضعیت تابش آفتاب به طور ساعتی، وسعت میدان دید، پیش بینی روزهای آینده، احتمال بارش و حتی نمایش میزان بارش به میلی لیتر از داده های دقیقی هستند که می توانید از ۴castr دریافت کنید.

کاشی های زنده نقاط عطف ۴castr هستند. این کاشی ها را می توانید در صفحه اصلی ویندوزفون به کار ببرید و به دلخواه خود شخصی سازی نمایید. بزرگترین این کاشی ها می تواند وضعیت آب و هوای پنج شهر مختلف را به طور لحظه به لحظه برایتان به نمایش دربیاورد.

نوتیفیکیشن های لحظه ای (برای آگاه سازی از وقوع بارش) هم از امکانات بسیار کاربردی ۴castr محسوب می شود. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان و با حجم ۳۲ مگابایت در گجت های ویندوزفونی خود نصب کنید.

4castr
  • ۴castr
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Bailey Stein
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۳۲ مگابایت
دانلود

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato