ال جی پروژکتور بسیار کوچک و سبک وزن Minibeam Nano را معرفی کرد

با وجود اینکه بسیاری از ما تمایل به تماشای فیلم های سینمایی بر روی تلویزیون های LCD و LED با نمایشگرهای بزرگ و رزولوشن های بالا داریم، اما متاسفانه این دیوایس ها چندان ارزان قیمت نیستند و تهیه شان برای همگان مقرون به صرفه محسوب نمی شود و درست در چنین مواقعیست که ارزش پروژکتورها مشخص می گردد.

شاید کیفیت نمایش تصویر و رنگ گجت های یاد شده به پای برخی از تلویزیون های مطرح بازار نرسد ولی به صورت معمول قیمت آنها بسیار مقرون به صرفه تر بوده و گستره وسیعی از کارابران می توانند نسبت به خریدشان اقدام نمایند.

حال و با توجه به تفاسیر صورت پذیرفته در صورتیکه ترغیب شده اید یک پروژکتور جدید خریداری کنید بد نیست بدانید ال جی محصول تازه ای در همین دسته بندی و تحت عنوان LG Minibeam Nano ارائه کرده. به گفته ی کمپانی مذکور پروژکتور مورد بحث با ابعاد ۱۰۸ در ۱۰۳ در ۴۴ میلی متر کوچکترین، پرنورترین و البته ارزان ترین مدل موجود در بازار مرتبطش است و در این زمینه رقیبی برایش وجود ندارد.

این پروژکتور می تواند به صورت بی سیم و از طریق وای فای دایرکت و یا Miracast با موبایل شما جفت شده و سپس تصاویر، ویدئوها و اسناد مورد نظرتان را به نمایش درآورد.

متاسفانه LG Minibeam Nano رزولوشن چندان بالایی ندارد و به ۸۵۴ در ۴۸۰ پیکسل اکتفا نموده و قادر است با قرار گرفتن در فاصله ای تقریباً ۴ متری تصاویر را بر روی پرده ای ۱۰۰ اینچی نشان دهد، البته در چنین ابعادی و با توجه به رزولوشن ذکر شده نباید انتظار تصاویر و ویدئوهایی شدیداً واضح داشت.

به یقین مهم ترین ویژگی محصول جدید ال جی در قابلیت حمل آسان آن خلاصه می گردد، ضمن اینکه هنوز در مورد قیمت و زمان عرضه اش هم سخنی به میان نیامده است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟