بهشت گانگسترها؛ معرفی بازی استراتژیک Crime Coast

دنیایی را تصور کنید که بر آن هیچ قانونی جز اسلحه حاکم نیست، گانگسترها در سطح شهر جولان می دهند و پلیس مثل یک سگ دست آموز توسط تبه کاران و گروه های مافیایی کنترل می شود. این دنیای بی هرج و مرج و ناامن، بهشت گانگسترهاست؛ بهشتی که در قالب بازی Crime Coast می توانید در آن مدت ها خوش بگذرانید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

هدف بازی در Crime Coast تفاوت چندانی با عناوینی مثل پدرخوانده یا مافیا ندارد؛ در این بازی هم باید تبه کاران را با پرداخت پول تطمیع کرده و آنها را وارد درگیری های مستقیم و غیر مستقیم با سایر گروه های جنایتکار شهر بکنید، تا جایی که خودتان به Don یا به اصطلاح این بازی Crime King شهر تبدیل شوید.

screen640x640 (1)

به این داستان تکراری این بار از زاویه ای جدید در Crime Coast پرداخته شده و یک بازی استراتژیک را شاهد هستیم. نخستین کار در این بازی آنلاین، تشکیل یک گنگ ۱ تا ۸ نفری است. حالا می توانید به قلمرو دیگر گانگسترها یورش ببرید، پولهایشان را بدزدید و اعضایشان را سلاخی کنید.

در بازی اشارات غیر مستقیمی به فیلم های مافیایی هم شده. یک سری کاراکترها، جوک ها و اتفاقات بازی یادآور فیلم های گانگستری مارتین اسکورسیزی و پدرخوانده اند. به عنوان مثال در Crime Coast می توانید وکیل فاسدی را استخدام کنید که مثل تامی هگن پدرخوانده، کاغذبازی های جنایات شما را انجام دهد.

به سیستم حمل و نقل هم در این بازی توجه ویژه ای شده و می توانید سوار بر ماشین به مصاف گروه های مافیایی دیگر بروید یا یک ماشین بمب گذاری شده را به سمتشان بفرستید. Crime Coast به عنوان یک بازی آنلاین، شبکه اجتماعی مخصوص به خود را هم دارد که در آن قادرید با دیگر رقبایتان صحبت کنید، یا حتی بهتر: از آنها جاسوسی کنید و از پشت خنجر بزنید!

Crime Coast: Gangster's Paradise برای کاربران iOS، اندروید و ویندوزفون به رایگان عرضه شده و می تواند برای سرگرمی آخر هفته انتخاب به جایی باشد.

Crime Coast
  • Crime Coast
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Pixel Squad
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۶۵.۳ / ۴۴.۵ / ۳۳ مگابایت
دانلود


نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟