دسترسی به اپلیکیشن ها و اطلاعات سیستمی از طریق آیکن های شناور با اپ C Floating

دسترسی به اپلیکیشن ها و اطلاعات سیستمی از طریق آیکن های شناور با اپ C Floating

یکی از مزایای بزرگ آیکن های شناور این است که از همه جای سیستم عامل می توان به آنها دسترسی داشت. بنابراین دیگر برای چک کردن وضعیت سیستم یا دسترسی به اپلیکیشن ها نیازی به باز و بسته کردن منوها و جستجوهای طولانی نداریم.

C Floating ابزاری است که می تواند اطلاعات سخت افزاری گجت و آیکن اپلیکیشن ها را به شکل شناور درآورده تا آسان تر از همیشه به آنها دسترسی داشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

C Floating می تواند برای شما سه نوع ویجت شناور بسازد: ویجت مربوط به اپلیکیشن ها، اطلاعات سیستمی و نمودارهای لحظه ای. دو مورد اول به رایگان در اختیار کاربر قرار گرفته اند اما برای دسترسی به مورد سوم می بایست نسخه Pro اپلیکیشن را خریداری کنید.

C Floating 3

ویجت های شناور مربوط به بخش اپلیکیشن شامل آیکن میانبر اپلیکیشن ها، ویجت های قابل شخصی سازی، اپلیکیشن های اخیر و آیکن شناور غیر فعال کردن تاچ صفحه نمایش (Block Screen) می شوند. با کلیک روی هر کدام از این گزینه ها در منوی اصلی C Floating، می توانید به تنظیمات مربوطه پرداخته و اپلیکیشن های مورد نظر خود را برای شناور شدن در آن تعریف کنید.

در قسمت نمودارهای سیستمی هم گزینه هایی بسیار کاربردی در اختیار شما قرار گرفته. در این قسمت از اطلاعاتی همچون وضعیت مصرف باتری، پردازنده، رم و ترافیک لحظه ای اینترنت می توان ویجت های شناور آفرید و به اطلاعات آنها از تمام قسمت های سیستم عامل دسترسی داشت.

بخش آخر که جز امکانات غیر رایگان C Floating محسوب می شود، به شما نمودارهای لحظه ای از وضعیت باتری، پردازنده، رم و اینترنت را می دهد. برای تنظیم هر یک از این ویجت ها، گزینه های نسبتا خوبی در منوی تنظیمات در نظر گرفته شده که شاید مهم ترین آنها امکان تغییر میزان شفافیت این ویجت های شناور باشد.

نسخه رایگان C Floating را می توانید با حجم ۱.۴ مگابایت از گوگل پلی دانلود کنید.

C Floating
  • C Floating
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: astoncheah
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۴ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato