آیا سامسونگ برای فرار از رقابت با اپل، نوت ۵ را زودتر به بازار عرضه خواهد کرد؟

آیا سامسونگ برای فرار از رقابت با اپل، نوت ۵ را زودتر به بازار عرضه خواهد کرد؟

چند ماهی بیشتر تا زمان رونمایی از فبلت جدید کمپانی سامسونگ به نام نوت ۵ باقی نمانده و می توان گفت کم کم فصل شایعات مکرر در خصوص این اسمارت فون نیز آغاز شده است. مدتی قبل برایتان نوشتیم که چگونه این شرکت پتنتی را به ثبت رسانده که به واسطه ی فرامین صوتی، استایلوس آن به شکل خودکار از جای خود خارج می گردد. سپس خبر رسید که نوت ۵ در ماه جولای به بازار عرضه خواهد شد که در نهایت توسط Jong-Kyun Shin، مدیرعامل بخش موبایل تکذیب شد.

اکنون ولی خبر می رسد که کره ای ها می خواهند نوت ۵ را در ماه آگوست و صرفا یک ماه قبل از زمان معرفی سالانه، رونمایی و عرضه کنند.

گفته می شود علت این اقدام از سوی سامسونگ، عدم تداخل عرضه نوت ۵ با آیفون ۶Sو ۶S پلاس است. این شایعه از جایی به عمل آمده که سامسونگ در تماس با برخی از اپراتورهای تایوانی، از آنها برای عرضه زودهنگام نوت ۵ در این کشور درخواست نموده.

شایعه قبلی خبر داده بود که نوت جدید در ماه جولای معرفی خواهد شد و شایعه جدید خبر از رسیدن آن در ماه آگوست دارد و باید دید در نهایت کره ای ها چه تصمیمی خواهند گرفت؛ آیا موبایل پرطرفدار خود را در ماه سپتامبر و در نمایشگاه IFA در آلمان معرفی خواهند کرد یا خیر.

نظرات ۳۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato