سامسونگ امسال 45 میلیون عدد از پرچمدارانش را به فروش می رساند

شاید حضور تولید کنندگان چینی، سامسونگ را در بازار موبایل های اقتصادی و میان رده به دردسر انداخته باشد، اما تردیدی نیست که عرضه پرچمداران امسال این شرکت، ضعف آن در بخش های یاد شده را جبران کرده و آن را در جایگاه خوبی قرار داده است.

براساس گزارش یک بانک آلمانی، این شرکت کره ای امسال بیش از ۴۵ میلیون دستگاه موبایل گلکسی S6 و S6 Edge را به فروش خواهد رساند که فاصله اندکی تا رقم ۵۰ میلیون عدد پیش بینی شده دارد.

بر خلاف تلفن هوشمند گلکسی S5، سامسونگ امسال هر آنچه در توان داشت را در مورد کهکشانی های خود به کار گرفت و برای نمونه با بهره گیری از شیشه و فلز طراحی پرچمدارانش را به سطحی قابل توجه رساند، سریع ترین چیپست ۱۴ نانومتری را در این دو محصول به خدمت گرفت، نمایشگرهایی با بالاترین تراکم پیکسلی (که هر دویشان هم محصول خودش هستند) را برای آنها در نظر گرفت و در نهایت دوربین پرچمدارانش را نیز به لرزشگیر اپتیکال مجهز کرد.

تردیدی نیست که نمایشگر خمیده AMOLED تلفن هوشمند گلکسی S6 Edge نیز در افزایش محبوبیت سری Galaxy S سامسونگ بی تاثیر نبوده و اگر شرکت سازنده آن بتواند امسال ۴۵ میلیون عدد از پرچمدارانش را به فروش برساند، قطعا به موفقیتی قابل توجه دست خواهد یافت.

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟