همه چیز درباره آیفون 13
شیائومی در نیمه اول سال ۲۰۱۵ موفق به فروش 35 میلیون موبایل شده است

شیائومی در نیمه اول سال ۲۰۱۵ موفق به فروش 35 میلیون موبایل شده است

شیائومی اگرچه در چین بزرگ ترین تولید کننده اسمارت فون است اما در سطح جهانی، یکی از شرکت هایی محسوب می گردد که این روزها بیشتر خبر ها را به خود اختصاص می دهد.

این سازنده چینی در سال جاری از محصولات مختلفی رونمایی به عمل آورده و انتظار می رود که از موبایل های دیگری نیز پرده بردارد؛ یکی از اسمارت فون هایی که طرفداران این برند چینی به شدت برای معرفی اش انتظار می کشند، Mi 5 نام دارد که در ماه های جاری رونمایی خواهد شد. شرکت یاد شده قصد دارد در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری میلادی نیز حضور پر رنگ تری در هند داشته باشد و در نهایت نیز امسال وارد بازار برزیل گردد.

اکنون اما خبرهایی غیر رسمی از میزان فروش محصولات شیائومی در نیمه ابتدایی سال جاری منتشر شده اند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارش تامین کنندگان نمایشگر برای موبایل های شیائومی، کمپانی چینی موفق شده تا در نیمه اول سال جاری بتواند ۳۵ میلیون موبایل به فروش برساند. لازم به ذکر است که چنین آماری، در قیاس با مقطع زمانی مشابه در سال گذشته شامل رشد بالایی گشته زیرا عنوان شده بود که کمپانی چینی در آن مقطع صرفا توانسته ۲۶ میلیون دستگاه موبایل به فروش برساند.

با استفاده ای اندک از علم ریاضی، می توان به این نتیجه رسید که فروش محصولات و موبایل های این شرکت در یک سال با رشدی ۳۰ درصدی رو به رو بوده اند و جالب تر اینکه پیشتر مدیران شیائومی اعلام کرده بودند که می خواهند به فروشی ۸۰ الی ۱۰۰ میلیونی دست پیدا کنند.

به طور کلی در سال ۲۰۱۴، سازنده ی چینی موفق شد تا ۶۱ میلیون موبایل به فروش برساند که البته در قیاس با سال ۲۰۱۳ نیز از رشدی خیره کننده برخوردار بوده. شرکت یاد شده تا پایان سال ۲۰۱۴، قادر شده بود در ۱۴ دوره مالی (و سه ماهه) متوالی از رشدی عالی برخوردار باشد.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato