آیفون های ارائه گشته توسط T-Mobile با مشکل بلو اسکرین مواجه شده اند

بسیاری از کاربران آیفون های ارائه شده توسط اپراتور مخابراتی T-Mobile گزارش کرده اند که موبایل های آنها با مشکل مواجه شده اند و بلو اسکرین می دهند. گفتنیست آیفون های این افراد ابتدا صفحه ای آبی رنگ را برای چند ثانیه به نمایش درآورده و سپس چندین بار ری استارت می شوند و ظاهراً مسئله ی آنها از شب گذشته و یا صبح امروز آغاز گشته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تا کنون بیشتر گزارش ها مرتبط به آیفون ۶، ۶ پلاس و ۵ اس بوده اند که به صورت اتفاقی و در فواصلی مابین ۱۰ الی ۳۰ دقیقه به مشکل پیش تر اشاره شده دچار می گردند. موبایل های مذکور همگی بهره مند از iOS 8 بوده و یکی از نسخه های ۸.۱ یا ۸.۳ این پلتفرم بر رویشان نصب است.

مشخص نیست آیا T-Mobile اخیراً به روز رسانی را بر روی این موبایل ها ارسال نموده که سبب مشکلات کنونی شده یا مسئله از جای دیگری ناشی می شود، ولی یکی از کاربران سایت Reddit در همین رابطه از پشتیبانی اپراتور مورد بحث سئوال نموده و در پاسخ به او گفته شده احتمال می رود مشکل به حافظه های به کار رفته در آیفون ها باز گردد.

برخی از کاربران موفق شده اند با انجام عمل هارد ریست ری استارت شدن های مکرر موبایل شان را خاتمه بخشند و T-Moblie نیز به افرادی که با واحد پشتیبانی اش تماس می گیرند همین کار را توصیه می نماید و در صورت مرتفع نشدن اشکال موجود گفته می شود بهتر است پیغام های قدیمی پاکسازی شده و از طریق iTunes‌ نسبت به عملیات factory restore اقدام گردد.

احتمالاً در آینده ای نزدیک معین خواهد شد ایراد کار در کجا بوده و آیا آیفون های بیشتری ممکن است به این مسئله بر بخورند یا نه، ضمن اینکه هنوز اپل یا T-Mobile هم توضیح رسمی در مورد وضعیت مذکور نداده اند.

نظرات ۳۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟