همه چیز درباره آیفون 13
با بند جدید کمپانی Reserve Strap، عمر باتری اپل واچ را تا ۳۰ ساعت افزایش دهید

با بند جدید کمپانی Reserve Strap، عمر باتری اپل واچ را تا ۳۰ ساعت افزایش دهید

بزرگترین ضعف ساعت های هوشمند در برابر نمونه های کلاسیک، عمر باتری آنها بوده که به شکل آزار دهنده ای پایین است. همین نکته نیز باعث گشته تا گجت های پوشیدنی، نتوانند آنطور که باید و شاید، مورد استقبال کاربران قرار گیرند.

ساعت اپل نیز از این داستان مستثنی نیست و اسمارت واچ این شرکت صرفا می تواند شما را برای یک روز همراهی نماید. البته برای افزیش عمر آن راهکارهایی نیز وجود دارد و از آنجایی که شرکت یاد شده اجازه می دهد تا کاربران بتوانند به راحتی بند های آن را تغییر دهند و یا به طور کلی از بند های ساخته شده توسط شرکت های شخص ثالث استفاده نمایند، اکنون استارتاپ هایی شکل گرفته اند که تلاش می کنند به واسطه قرار دادن اجزای باتری در بندهای مختلف، عمر ساعت اپل را که می توان گفت یکی از محبوب ترین گجت های پوشیدنی موجود در بازار است را افزایش دهند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

یکی از استارتاپ هایی که در موردشان صحبت کردیم، Reserve Strap نام دارد و امروز بندی جدید را برای ساعت اپل معرفی کرده که می تواند تا ۳۰ ساعت به عمر آن بیافزاید. شرکت مذکور عنوان نموده که این بند از ماه نوامبر برای ساعت اپل در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

کمپانی Reserve Strap امروز وب سایت خود را بروز رسانی کرده و عنوان نموده جدیدترین نمونه بند این شرکت می تواند تا ۳۰ ساعت عمر باتری بیشتر به ساعت اپل هدیه دهد؛ ۱۶۷ درصد بیش از نوعی از باتری که در خود اپل واچ به کار گرفته شده است.

بزرگترین گلایه به ساعت اپل همواره همین عمر یک روزه اش بوده و اکنون کمپانی Reserve Strap تلاش دارد با بند جدید خود و در صورت استفاده ی سبک از طرف کاربر، عمر باتری محصول مذکور را به ۳ روز تا یک هفته افزایش دهد.

بند جدید در سه رنگ سیاه، سفید، خاکستری و البته برای نمونه های ۳۸ و ۴۲ میلی متری موجود خواهد بود. لازم به ذکر است که بند مذکور نیز همانند خود ساعت اپل در برابر آب مقاوم بوده و کاربر می تواند آن را به شکل جداگانه از طریق یک اتصال micro USB شارژ نماید. همانگونه که می دانید اپل واچ دارای یک پورت مخفی بوده که بندهای شخص ثالث که دارای باتری هستند، می توانند به واسطه ی آن دستگاه را شارژ نمایند. در صورتی که چنین بند هایی می خواستند به شکل عادی در زیر ساعت قرار گرفته و به شکل مغناطیسی و همانند شارژر معمولی ساعت، آن را شارژ کنند، مشخصا از کارکرد سنسورهای موجود در گجت یاد شده جلوگیری به عمل می آمد.

نظرات ۳۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato