اسپیکر بلوتوث BSP60 از سونی با قابلیت اجرای دستورات صوتی معرفی شد

بازار اسپیکرهای بلوتوث، این روزها رونق بسیاری یافته و اگر بخواهید انتخابی در میان این دسته از محصولات داشته باشید، با هر بودجه ای گزینه هایی متفاوت در برابرتان ظاهر خواهد شد.

سونی هم اما بیکار ننشسته و یکی از بهترین ها را با نام BSP60 برای دوستداران اسپیکرهای بلوتوث تدارک دیده که به همراه درک فرامین صوتی، در تاریخ ۱۱ جولای به بازار عرضه خواهد شد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ابتدا به راحتی BSP60 را با موبایل یا تبلت خود جفت می کنید و سپس می توانید با استفاده از دستورات صوتی، آن را مدیریت کرده و به پخش موسیقی مورد نظر خود بپردازید. برای مثال آهنگی را گوش داده اید و تمایل دارید دوباره آن را پخش کنید، به واسطه به زبان آوردن دستور مورد نظر، اسپیکر دوباره همان آهنگ را پخش خواهد کرد و می توان گفت تجربه ای لذت بخش از ارتباطات بی سیم را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

دستورات صوتی در BSP60 صرفا مربوط به پخش موسیقی نشده و می توانید در خصوص شرایط آب و هوایی نیز از دستیار صوتی موجود در اسپیکر یاد شده سوال کرده و یا از او بخواهید برنامه شما را برای روز جاری به اطلاعتان برساند.

در بخش فوقانی این اسپیکر نیز دو عدد درپوش قرار دارند که در هنگام پخش موسیقی گشوده شده و LED های موجود در آن نیز به ریتم آهنگ عکس العمل نشان می دهند.

قیمت محصول مورد بحث ۳۰۰ دلار بوده و با خرید آن، به یک نمایشگر تک رنگ با ابعاد ۱.۶ اینچ، یک پورت Micro USB و همچنین پشتیبانی از NFC دسترسی پیدا خواهید کرد. در نهایت نیز باید گفت که اسپیکر BSP60 از سونی صرفا مخصوص جفت شدن با موبایل های اندرویدی طراحی گشته و کاربران iOS از کار کردن با آن محروم خواهند بود.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟