معرفی Lyrics Mania؛ اپلیکیشنی برای همگام سازی متن ترانه ها هنگام پخش موسیقی

وقتی در حال گوش دادن به موسیقی مورد علاقه مان هستیم، نمایش همزمان متن ترانه و هماهنگی آن با آهنگ می تواند این تجربه را هزاران بار لذت بخش تر کند. موزیک پلیر Lyrics Mania با جمع آوری آرشیوی عظیم از متن ترانه های میلیون ها آهنگ مختلف، این تجربه لذت بخش را برای کاربر به ارمغان می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با Lyrics Mania می توانید متن آهنگی که در حال گوش دادنش هستید را به طور هماهنگ با صدای خواننده دنبال کنید. تشخیص آهنگ نیز با خود اپلیکیشن است، بنابراین هیچ احتیاجی به جستجو برای این کار ندارید.

همانطور که گفتیم Lyrics Mania با شروع پخش آهنگ از گجت شما، متن ترانه را به صورت خودکار از آرشیوش جستجو می کند. هر چند که لازم نیست این موزیک حتما روی دستگاه شما در حال پخش باشد. با استفاده از قابلیت MusicID، اپ Lyrics Mania می تواند با تشخیص آهنگی که به فرض در تاکسی می شنوید، لیریک، نام هنرمند، نام آلبوم و حتی هنرمندانی با سبک مشابه را برای شما به نمایش در بیاورد.

البته دقت MusicID این اپ در حد و اندازه های ساوندهاند نیست و گاهی ممکن است لیریک اشتباهی را برای موزیک در حال پخش به نمایش درآورد. ضمنا Lyrics Mania از موسیقی های ایرانی پشتیبانی نمی کند و می توان گفت که نمایش متن ترانه ها بیشتر به آهنگ های انگلیسی زبان محدود شده.

Lyrics Mania با اسپاتیفای نیز همگام می شود. در این صورت می توانید با استریم موزیک از اسپاتیفای، متن ترانه اش را به طور همزمان در اپلیکیشن دنبال کنید. مثل سایر سرویس های موزیک مشابه، Lyrics Mania هم بخش های Home و Charts را برای پیگیری موزیک روز برای کاربر در نظر گرفته که با مراجعه به این قسمت ها می توانید ببینید که کاربران در هر هفته، موزیک کدام هنرمند را بیشتر از بقیه پسندیده اند.

نسخه ای از Lyrics Mania برای اپل واچ هم طراحی شده تا بتوانید موزیک را با آیفون گوش بدهید و متن ترانه را روی صفحه ساعت هوشمند دنبال کنید که واقعا تجربه بی نظیری است. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان برای گجت های اندرویدی و آیفون و آیپد دانلود کنید.

Lyrics Mania
  • Lyrics Mania
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Eight Signs
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۲.۲ / ۱۴.۴ مگابایت
دانلودنظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟