شیائومی در صدد معرفی Mi Band 1S است

شیائومی در صدد معرفی Mi Band 1S است

شیائومی در صدد معرفی Mi Band 1S است

شیائومی سال پیش Mi Band را به بازار فرستاد و توانست نظر مثبت جمعیت کثیری را جلب کند و حالا ورژن ارتقاء یافته تر آن در کمیسیون ارتباطات ملی تایوان دیده شده. دستگاه در حال کسب مدارک لازم برای حضور در بازار این کشور است و به همین علت احتمالا به زودی شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

مدل جدید فاقد هرگونه نمایشگری است و به همین جهت این دستبند با تلفن همراه شما سینک خواهد شد. به طور کل، Mi Band 1S یادآور ورژن اول است اما هم مشخصات سخت افزاری آن متفاوت است و هم ظاهر آن تغییراتی به خود دیده. مدل کنونی می تواند ورزش و الگوی خواب کاربر را تشخیص دهد و در مدل جدید، ضربان قلب نیز به این ویژگی ها افزوده می شود.

Xiaomi-Mi-Band-1S-is-certified-in-Taiwan-by-the-NCC

بخش کوچکی که اعضای الکترونیکی و سنسورها را درون خود جای داده، قابل جدا شدن از دستبند هستند. برخلاف OG Mi Band، کانکتور کوچکی که در کناره ترمینال های جداشونده قرار گرفته، برای شارژ دستگاه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

شماره مدل ثبت شده MI XMSH02HM است اما این شماره اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار نمی دهد. هنوز قیمت، تاریخ عرضه و حتی تاریخ معرفی آن مشخص نیست اما Mi Band با قیمت ۱۲ دلاری خود توانست با فروش ۶ میلیون واحدی، موفقیتی عالی کسب کند. شیائومی با کسب ۲۴.۶ درصد از سهم کل بازار پوشیدنی ها، دومین تولید کننده بزرگ این حوزه محسوب می شود.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل