آیفون 6S باز هم نمونه ۱۶ گیگابایتی خواهد داشت

آیفون 6S باز هم نمونه ۱۶ گیگابایتی خواهد داشت

آیفون 6S باز هم نمونه ۱۶ گیگابایتی خواهد داشت

سال گذشته، بسیاری از انتقادها به آیفون ۶، مربوط به حافظه ۱۶ گیگابایتی آن می شد؛ این موبایل اگرچه قیمت گزافی داشت اما در خصوص فضای ذخیره سازی، کاربران خود را با مشکل مواجه می نمود.

اگرچه اپل در اقدامی، گزینه ۳۲ گیگابایتی را از سبد فروش خود حذف کرد اما امسال بسیاری بر این باور بودند که در نهایت شرکت یاد شده می خواهد نمونه ۱۶ گیگابایتی را حذف نموده و ۳۲ گیگابایتی ها را بازگرداند؛ اتفاقی که تا اینجای کار، به نظر می رسد روی نخواهد داد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

گزارش جدیدی از سوی ۹to5Mac منتشر گشته که اجزای فاش شده - بخصوص مادربرد - آیفون جدید را مورد بررسی قرار می دهد. این وب سایت پیشتر تصاویری از شاسی آلمینیومی iPhone 6s را منتشر کرد و سپس عنوان داشت که این موبایل، از نسل جدید مودم LTE ساخته شده توسط شرکت کوالکام بهره می برد که بر اساس ادعای سازنده، سرعت انتقال داده از طریق شبکه های مخابراتی را تا دو برابر افزایش خواهد داد.

در گزارش جدید عنوان شده که اپل، در iPhone 6s از چیپ های کمتری استفاده خواهد کرد که همین امر، مصرف انرژی آن را نیز کاهش خواهد داد.

iphone-6s-motherboard-w600

از سوی دیگر، سایر منابع عنوان کرده اند که آیفون بعدی، از یک چیپ NFC جدید بهره برده تا پروسه استفاده از اپل Pay، آسان تر گردد. از سوی دیگر در تصویر فوق، می توان یک چیپ حافظه ۱۹ میلیمتری با ظرفیت ۱۶ گیگابایت را مشاهده کرد که از طرف کمپانی توشیبا ساخته شده؛ موضوعی که می تواند تعداد بی شماری از طرفداران آیفون را نا امید کند.

پیشتر فیل شیلر از آیفون های ۱۶ گیگابایتی دفاع کرده و گفته بود که این روزها با استفاده از فضای ابری، ضریب اهمیت حافظه فیزیکی موجود در دستگاه کاهش یافته است. از سوی دیگر فضای مورد نیاز برای بروز رسانی آیفون به iOS 9 نیز کاهش داشته و اپل موزیک نیز تلاش دارد تا کاربران را متقاعد نماید تا آرشیو موسیقی خود را بر فراز ابرها قرار دهند.

در نهایت وب سایت ۹to5mac اذعان دارد که احتمال می رود مادربردی که در تصویر می بینید، مربوط به نمونه اولیه و آزمایشی آیفون ۶ اس باشد و شاید اپل برای این موبایل، گزینه ۱۶ گیگابایتی را در نظر نگیرد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل