بروز رسانی جدید G4، مشکلات اولیه این موبایل را حل می کند

بروز رسانی جدید G4، مشکلات اولیه این موبایل را حل می کند

بروز رسانی جدید G4، مشکلات اولیه این موبایل را حل می کند

موبایل G4 از ال جی، روز گذشته در کره جنوبی یک بروز رسانی را از طریق OTA دریافت نمود که بر همین اساس، برخی از مشکلاتی که پیشتر در خصوص این موبایل شایع شده بودند، حل خواهند شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

قبلا گفته شده بود که G4، در حال اجرا کردن برخی از اپلیکیشن های سنگین به شکل مداوم، اندکی داغ می شود که حال گویا ال جی تلاش کرده تا این مشکل را به حداقل برساند. از سوی دیگر، قبلا برایتان نوشته بودیم که عملکرد نمایشگر لمسی G4، در بالاترین حد نیست و در برابر برخی از تماس های سریع، از خود بازخوردی نشان نمی دهد که ال جی این مشکل را نیز در بروز رسانی جدید خود مرتفع نموده و اکنون اگر حتی یک برچسب محافظ نمایشگر ضخیم را نیز روی آن بچسبانید، باز هم حساسیت تاچ آن کاهش نخواهد یافت.

از سوی دیگر آپدیت جدید G4، قابلیتی به نام Pin App را به آن می فزاید که بر اساس آن، می توانید یک اپلیکیشن را اجرا نموده و موبایل خود را به دست دیگری بدهید، شخص مذکور نیز به هیچ عنوان نخواهد توانست از این اپ خارج گردد. همانطور که گفتیم، این قابلیت قبلا در گلکسی اس ۶ نیز وجود داشت.

همچنین گفته شده که با داشتن آخرین بروز رسانی ال جی برای جی ۴، کیفیت نمایشگر در زیر نور مستقیم آفتاب نیز افزایش یافته و خوانایی آن بهتر از پیش می شود. این آپدیت شامل برخی بهبودهای جزیی دیگر نیز می گردد؛ برای مثال آیکون ها در برخی نقاط، دستخوش بازطراحی گشته اند.

در این تصاویر می توانید همه تغییرات اعمال شده در بروز رسانی جدید G4 را مشاهده کنید.

Update-to-the-LG-G4-in-Korea-fixes-a-number-of-issues

Update-to-the-LG-G4-in-Korea-fixes-a-number-of-issues (1)

نظرات ۳۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل