امکان دست نویسی مستقیم روی اسناد PDF در فبلت نوت 5 فراهم می گردد [شایعه]

امکان دست نویسی مستقیم روی اسناد PDF در فبلت نوت 5 فراهم می گردد [شایعه]

سامسونگ به تازگی پرونده مربوط به یک پتنت تازه را تسلیم اداره پتنت ها و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا نموده که به قابلیت ویرایش اسناد PDF مستقیما از روی نمایشگر دستگاه های موبایل و دست نویسی روی آنها مربوط می شود.

این امکان که Write on PDF نام گرفته، نوعی «نرم افزار کامپیوتری است که برای تلفن های همراه، اسمارت فون ها، تبلت ها و پلیرهای موسیقی پرتابل و همچنین کامپیوترهای قابل حمل طراحی شده و به کاربر امکان می دهد که اسناد PDF، عکس ها و فایل های خود را حاشیه نویسی کرده و ذخیره نماید.»

رسانه های چینی گزارش داده اند که این قابلیت در جریان رونمایی فبلت گلکسی نوت ۵ در شهریور ماه امسال معرفی می شود و حتی اشاره شده که ممکن است در این مراسم شاهد معرفی نسخه به روز رسانی شده ای از استایلوس S-Pen و افزوده شدن قابلیت های جدید به آن باشیم.

گفتنی است که هم اکنون هم امکان نوشتن مستقیم در فبلت های نوت وجود دارد اما این امکان فعلا روی PDF قابل استفاده نیست و برای  این منظور نخست لازم است که از فایل مورد نظر خود عکس گرفته (یا اسکرین شات بگیرید) و سپس روی آن بنویسند.

این موبایل قطعا ظاهری عالی و سخت افزاری قدرتمند دارد و اگر این خبر نیز صحت داشته باشد می توان گفت که به خاطر قابلیت های تازه S-Pen بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato