تقاضا برای ساعت اپل در حال کاهش یافتن است

تقاضا برای ساعت اپل در حال کاهش یافتن است

تقاضا برای ساعت اپل در حال کاهش یافتن است

در ماه گذشته عنوان شد که اپل توانسته از ماه آوریل (زمانی که عرضه اپل واچ شروع شد) تا ماه ژوئن، تعداد ۲.۸ میلیون ساعت را به فروش برساند. در روز های اول این شرکت حتی به فروش ۲۰۰ هزار عدد در یک روز هم دست یافت اما اکنون دیگر آمار فروش ساعت هوشمند کمپانی مورد بحث، چندان هم درخشان نیستند.

اگرچه اپل قبلا نیز اظهار داشته که آمار فروش ساعت خود را فاش نخواهد کرد اما در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به آمار غیر رسمی ارائه شده از سوی موسسه Slice Intelligence.

موسسه یاد شده باور دارد که فروش ساعت اپل در قیاس با روزهای ابتدایی، اکنون خبر از کاهش تقاضای ۹۰ درصدی داده و حال صرفا کمتر از ۲۰ هزار ساعت به شکل روزانه به فروش می رسند.

این موسسه همچنین باور دارد که بیشتر مشتریان، به سراغ ارزان ترین مدل ممکن رفته و نمونه ۳۴۹ دلاری را خریداری می کنند که در واقع ساده ترین نسخه ی اپل واچ است. به طور کلی اذعان گشته که دو سوم کل ساعت های فروش رفته در ایالات متحده، مربوط به نمونه ورزشی هستند.

در این میان Slice Intelligence باور دارد که نمونه لوکس ساعت اپل که با بدنه ای از جنس طلای ۱۸ عیار ساخته شده و با قیمت دست کم ۱۰ هزار دلار به فروش می رسد، تنها ۲۰۰۰ خریدار در ایالات متحده داشته که می توان گفت رقمی چندان تاثیرگذار نیست. هرچند که همین فروش اندک نیز احتمالا برای اپل ده ها میلیون دلار درآمد را در بر داشته است.

باید منتظر ماند و دید اکنون که ساعت اپل بدون نیاز به تعیین وقت قبلی در فروشگاه های این شرکت به فروش می رسد، این محصول چه نوع آماری از خود بر جای خواهد گذاشت؛ آیا باز هم با کاهش تقاضا رو به رو خواهد شد یا در آینده می تواند به فروش بهتری دست پیدا کند.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل