معرفی Amber Weather؛ اپلیکیشن پیش بینی وضعیت هوا با ویجت هایی فوق العاده

معرفی Amber Weather؛ اپلیکیشن پیش بینی وضعیت هوا با ویجت هایی فوق العاده

معرفی Amber Weather؛ اپلیکیشن پیش بینی وضعیت هوا با ویجت هایی فوق العاده

یکی از ویجت های پرکاربرد گجت های اندرویدی که تقریبا هر روز به آن نگاهی می اندازیم، ویجت های مخصوص هواشناسی است. خوشبختانه به خاطر پشتیبانی عالی اندروید از ویجت ها، دستتان برای انتخاب از میان آنها کاملا باز است و تقریبا می توانید مطمئن باشید که با کمی جستجو، ویجتی مطابق سلیقه خود برای این منظور خواهید یافت.

Amber Weather یک اپلیکیشن خوب هواشناسی است که عمده تمرکزش را بر روی ویجت ها گذاشته، طوری که در آن می توانید صدها ویجت پویا و انیمیشنی قابل شخصی سازی را برای نمایش وضعیت هوا در صفحه اصلی پیدا کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ویجت هواشناسی آیتم اصلی صفحه خانه شماست، شک نکنید که Amber Weather بهترین گزینه برای یافتن زیباترین و به روزترین این ویجت هاست.

هفته ای نیست که یک ویجت جدید به آرشیو عظیم اپلیکیشن اضافه نگردد؛ ویجت هایی که برخی از آنها رایگان و بخش اعظمشان پولی هستند. با این حال در میان ویجت های رایگان هم می توانید موارد بسیار زیبا، پویا و قابل شخصی سازی را بیابید.

Amber Weather 2

البته وظیفه اصلی Amber Weather پیش بینی وضعیت هواست و این کار را هم به خوبی انجام می دهد. با یکبار اتصال به اینترنت، وضعیت هوا تا دو روز آینده در دیتابیس اپ ذخیره خواهد شد، بنابراین اگر به هر دلیل تا دو روز به اینترنت دسترسی نداشتید هم از دانستن وضعیت هوا محروم نمی مانید.

در حالت متصل به اینترنت می توان پیش بینی وضعیت هوا تا ۷ روز آینده را به همراه شاخص هایی همچون دما، سرعت و جهت باد، رطوبت، میدان دید، فشار هوا، نقطه شبنم و شاخص نور UV را در Amber Weather مشاهده نمود.

از دیگر قابلیت های کاربردی این اپلیکیشن خوب هواشناسی هم می توان به نوار ابزار مخصوص پیش بینی آب و هوا، نمایش زمان دقیق طلوع و غروب خورشید، تنظیم دستی فواصل زمانی بروزرسانی، Push Notification برای هشدار وقوع بارندگی و طوفان و امکان تغییر واحدهای آمریکایی به واحدهای متریک اشاره نمود.

اگر ویجت پیش بینی وضعیت آب و هوا برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است، جایی بهتر از Amber Weather برای پیدا کردن زیباترین آنها نخواهید یافت. پس توصیه می کنیم که حتما این اپلیکیشن رایگان را در گجت های اندرویدی خود امتحان نمایید.

Amber Weather
  • Amber Weather
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Amber Weather Dev Team
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل