احساس درد در بازی ها را با جلیقه Kor-Fx تجربه کنید

احساس درد در بازی ها را با جلیقه Kor-Fx تجربه کنید

احساس درد در بازی ها را با جلیقه Kor-Fx تجربه کنید

تا به حال شده احساس کنید بازی های ویدیویی به اندازه کافی برای شما احساس واقعی بودن به همراه ندارند؟ از آنجایی که در بازی ها، کنترل شخصی را به عهده دارید و هدایت گر او هستید، شاید لازم باشد گاهی اوقات نگران سلامتی اش باشید.

شرکت Immerz به این منظور، دستگاه یا به عبارتی جلیقه ای تولید کرده تا براساس فاکتورهای محیطی، به فردی که آن را پوشیده، احساس درد منتقل کند. اگر شما هم دوست دارید گاهی اوقات کاراکترها را در شرایط خطرناک قرار دهید، بهتر است هیچ وقت این جلیقه را نپوشید.

جلیقه Kor-Fx در واقع از طریق کابل یو اس بی به پی سی یا کنسول متصل می شود و دیتای لازم را از محیط دریافت می کند. در واقع به نسبت میزان شلوغ بودن محیط اطراف و یا اتفاقای که برای سلامتی کاراکتر مضر است، جلیقه واکنش نشان می دهد. برای مثال هر چه صدای تیر اندازی و فریاد در محیط بالاتر رود و بازیکن بیشتر تیر بخورد، جلیقه لرزش بیشتر و شدیدتری ایجاد می کند.

Kor-FX 4DFX یک قطعه ۱۵۰ دلاری است که می تواند تجربه ای منحصر به فرد اما کوتاه باشد. بعید به نظر می رسد که کسی بخواهد پیش از انجام بازی، ابتدا جلیقه بپوشد و سپس به انجام بازی بپردازد.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل