همه چیز درباره آیفون 13
سرفس پرو ۴ مهر یا آبان ماه سال جاری وارد بازار می شود [شایعه]

سرفس پرو ۴ مهر یا آبان ماه سال جاری وارد بازار می شود [شایعه]

دیجی تایمز گزارش تازه ای منتشر کرده و در آن به نقل از منبعی که نامش فاش نگشته، آورده که مایکروسافت از اعضای زنجیره ی تامین قطعات خود خواسته تا برای تولید و تحویل اجزای لازم جهت مونتاژ تبلت سرفس پرو ۴ در ماه سپتامبر (شهریور/مهر) آمادگی داشته باشند. این گزارش می افزاید که دیوایس مورد بحث احتمالاً در ماه اکتبر (مهر/آبان) راهی بازار خواهد شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در ادامه دیجی تایمز به نقل از منابع خود ذکر نموده که فروش ماهیانه سرفس پرو ۳ از ابتدای عرضه تا به امروز برابر ۳۰۰.۰۰۰ دستگاه شده است و کمپانی تولید کنند تصور می نماید که نسل بعدی در هر ماه با تقاضایی معادل ۵۰۰.۰۰۰ الی ۶۰۰.۰۰۰ دستگاه روبرو خواهد بود.

ضمناً مطابق شواهد موجود مایکروسافت تمایلی ندارد تا طراحی پیشین و موفق خود را دستخوش تغییر کند و لذا فرم-فکتور قبلی در سرفس پرو ۴ نیز اعمال خواهد شد.

البته همانطور که انتظار می رود مشخصه های سخت افزاری به روز رسانی گشته و شاهد به کار گیری پردازنده های جدید اسکای لیک اینتل (احتمالاً در سه دسته بندی متفاوت Core i3، i5 و i7) خواهیم بود و به یقین ویندوز ۱۰ نیز بر روی تبلت های تازه حضور خواهد داشت.

همانطور که می دانید سرفس پرو ۳ یکی از موفق ترین ها در دسته ی محصولات هیبریدی به حساب می آید که سعی نموده نقش دو دیوایس یعنی تبلت و لپ تاپ را ایفا کرده و در عین حال قابلیت حمل بالایی نیز داشته باشد.

بر طبق گزارشی که دیجی تایمز منتشر نموده ظاهراً کمپانی ساکن ردموند از آنچه توسط نسل کنونی به دست آمده رضایت دارد و بر این باور است که نسل بعدی قادر خواهد بود به موفقیتی دو چندان دست یابد، که البته باید منتظر ماند و دید این امر تحقق پیدا می کند یا خیر.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato