نینجای سایه ها؛ معرفی بازی Yurei Ninja

نینجای سایه ها؛ معرفی بازی Yurei Ninja

نینجای سایه ها؛ معرفی بازی Yurei Ninja

استودیوی فرانسوی Bulkypix تنها هفت سال است که راه اندازی شده و تقریبا می توان گفت که در امر بازی سازی، استودیویی نوپاست. با این حال در طول همین چند سال، عناوین بسیار خوش ساختی تحویل گیمرها داده که موفق ترین آنها در سبک اکشن بوده اند.

HELI HELL یکی از این عناوین اکشن خوش ساخت بود سال گذشته به معرفی آن پرداختیم. Yurei Ninja، عنوان جدید این استودیو باز هم در سبک اکشن طراحی شده، البته نه از آن اکشن های روتینی که تصور می کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Yurei Ninja در اصل یک بازی رانر است که با المان های اکشن ترکیب شده. اگر به خاطر داشته باشید، پیش تر یوبی سافت با عرضه Monkey King Escape توانسته بود تا حدودی لذت این سبک تلفیقی را به گیمرها بچشاند و حالا Yurei Ninja آمده تا ادامه دهنده این راه باشد.

Yurei Ninja 2

در این رانر زیبا که با سبک گرافیکی Cell-Shade طراحی شده، شما کنترل یک شینوبی یا نینجا را بر عهده دارید و باید با ترکیبی از جاخالی دادن، پرش و شمشیرزنی مراحل سخت و چالش برانگیز بازی را پشت سر بگذارید.

Yurei Ninja از نظر گیم پلی تفاوت چندانی با دیگر رانرهای بی شمار موجود در استورها ندارد، و شاید اصلا سبک ترکیبی آن به مذاق خیلی ها خوش نیاید، اما نوآوری های به کارگرفته شده در آن به خصوص در باس فایت ها شاید بتواند مورد پسند بسیاری از گیمرها قرار بگیرد.

اگر شما هم از طرفداران رانرهای اکشن، این سبک تقریبا نوظهور هستید توصیه می کنیم که تجربه Yurei Ninja را از دست ندهید. این بازی خوش ساخت فعلا برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفته و هنوز خبری از عرضه آن برای سایر پلتفرم ها به گوش نمی رسد.

Yurei Ninja
  • Yurei Ninja
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Bulkypix
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۹۶.۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل