اسنپدراگون ۸۲۰ نیز همانند ۸۱۰، مشکل تولید گرمای بیش از حد دارد [شایعه]

اسنپدراگون ۸۲۰ نیز همانند ۸۱۰، مشکل تولید گرمای بیش از حد دارد [شایعه]

اسنپدراگون ۸۲۰ نیز همانند ۸۱۰، مشکل تولید گرمای بیش از حد دارد [شایعه]

بسیاری از موبایل های پرچمدار اندرویدی در سال جاری از اسنپدراگون ۸۱۰ استفاده کرده اند؛ چیپستی که بر اساس گزارشات و بررسی های مختلف، از مشکل تولید بیش از حد گرما رنج می برد.

در این میان عده ای از کاربرانی که قصد خرید موبایل جدید داشتند، تصمیم گرفتند تا به بازار آمدن نسل بعدی موبایل های پرچمدار صبر کرده و یا به سراغ آن دسته از تلفن های هوشمندی روند که از چپیست مورد بحث بهره نمی گیرد. اکنون اما Ricciolo، یکی از کاربران توییتر که دستی بر فاش کردن اطلاعات مربوط به گجت ها دارد، خبر از مشکلات چپیست اسنپدراگون ۸۲۰ می دهد؛ مشکلاتی که شباهت بسیاری با نقایص فعلی سیستم-بر-چیپ اسنپدراگون ۸۱۰ از کوالکام دارند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

820H

Ricciolo ادعا می کند که اسنپدراگون ۸۲۰ نیز با مشکل تولید گرمای بیش از حد مواجه بوده و بهتر است برای خرید یک پرچمدار، تا سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶، زمانی که اسنپدراگون ۸۳۰ به بازار عرضه می شود صبر کنید.

این در حالی است که تحلیلگری چینی به نام Pan Jiutang اذعان دارد اولین موبایل های دارای اسنپدراگون ۸۲۰ در دسامبر سال جاری به بازار عرضه می گردند و اولین موبایلی که از این چیپست بهره می گیرد نیز، شیائومی Mi 5 Plus خواهد بود.

آنچه تا کنون می دانیم این است که نسخه ۸۲۰ از سری چیپست های اسنپدراگون، از فناوری Kryo در چهار هسته ی پردازشی استفاده خواهد کرد و احتمالا کلاک دو هسته ی قدرتمندتر نیز بر ۳.۰ گیگاهرتز قابل تنظیم است.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل