همه چیز درباره آیفون 13
فروشگاه رسمی سامسونگ در مجتمع تجاری کوروش افتتاح شد

فروشگاه رسمی سامسونگ در مجتمع تجاری کوروش افتتاح شد

مجتمع تجاری کوروش یکی از پاساژ های بزرگ تهران به شمار می رود که به خاطر معماری مدرن و امکانات متعدد، در طول ماه های گذشته با استقبال بسیار زیاد شهروندان مواجه شده است. حضور خریداران بسیار در این مجتمع، شرکت های مختلف را بر آن داشته تا به شکلی قدرتمند در پاساژ کوروش حضور یابند و از این طریق محصولات خود را به مشتریان عرضه نمایند.

در همین راستا سامسونگ نیز دیروز افتتاحیه نمایندگی رسمی خود در این مجتمع را با حضور مدیران دفترش در ایران، جشن گرفت. شایان ذکر است که فروشگاه سامسونگ در پاساژ کوروش تا تاریخ ۱۲ مرداد به هر یک از خریداران خود هدیه ویژه ای را اهدا خواهد کرد (به گفته مسئولین ارزش مادی این هدیه مبلغی بالغ بر ۶۰ هزار تومان خواهد بود).

در حاشیه افتتاحیه این نمایندگی، کریمی به عنوان مدیر فروشگاه جدید سامسونگ، به دیجیاتو چنین گفت: «از کاربران درخواست داریم تا حتما کالا اصل تهیه کنند و خرید خود را از نمایندگی های رسمی سامسونگ انجام دهند.»

قاعدتا وقتی جنسی همراه با گارانتی به فروش رسد، محل خرید آن نباید چندان دارای اهمیت باشد. پس تهیه کردن دستگاه از نمایندگی های رسمی سامسونگ چه لزومی دارد؟ کریمی در این باره می گوید:

«حتی کالاهای گارانتی دار نیز ممکن است دستکاری شوند. هستند فروشندگانی که جعبه دستگاه را باز می کنند و لوازم جانبی آن را با نمونه های غیر اصل، جایگزین می کنند. کاربران بسیاری غافل از اینکه لوازم جانبی دستگاهشان اصل نیست، برای رفع خرابی آن ها به ما مراجعه می کنند. بر همین اساس بهتر است از همان ابتدا خرید خود را از یک نمایندگی رسمی انجام دهید تا در مواردی اینچنینی با مشکل مواجه نشوید.»

در ادامه مطلب می توانید عکس های افتتاحیه این فروشگاه را مشاهده نمایید.

IMG_8696-w600

IMG_8701-w600

IMG_8702-w600

IMG_8703-w600

IMG_8704-w600

IMG_8707-w600

IMG_8708-w600

IMG_8710-w600

IMG_8714-w600

IMG_8722-w600

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato