انتشار پوستری جدید از شیائومی، حاوی خبر رونمایی قریب الوقوع مچبند Mi Band 1S

انتشار پوستری جدید از شیائومی، حاوی خبر رونمایی قریب الوقوع مچبند Mi Band 1S

روز گذشته پوستری از سوی شیائومی منتشر گردید که نشان می دهد مچبند جدید این شرکت به نام Mi Band 1S امروز رونمایی خواهد شد.

سی و یکم تیرماه مصادف است با نخستین سالگرد رونمایی از نسخه اولیه Mi Band و در پوستری که به زبان چینی منتشر شده، ذکر گردیده که «امروز اتفاقات خوبی رخ خواهند داد» و تاریخ ذکر شده در تصویر به ۲۲ جولای یعنی امروز اشاره دارد.

گفتنی است که شیائومی تاکنون ۶ میلیون عدد از نسخه اولیه این گجت را به فروش رسانده و به خاطر قیمت پایین آن (تنها ۱۲ دلار)، این شرکت توانست ۲۴.۶ درصد از سهم بازار پوشدنی ها را به خود اختصاص داده و نامش را به عنوان دومین تولید کننده بزرگ دستگاه های پوشیدنی دنیا در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ به ثبت برساند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مچبند Mi Band خواب شما را مورد پایش قرار داده و سلامتی و تمرینات بدنی تان را ارزیابی می کند. این دستگاه همچنین می تواند تلفن های هوشمند با برند شیائومی را فعال کند، با این همه، چون فاقد نمایشگر  است، برای استفاده از آن باید دستگاه را با یک گجت اندرویدی جفت (اصطلاحا پِر) نمایید تا بتوانید داده های ثبت شده توسط مچبند را مشاهده کنید.

نداشتن نمایشگر یک مزیت بزرگ دارد و آن اینکه دستگاه تا ۳۰ روز به شارژ نیاز ندارد. اما تنها امکان افزوده شده به نسخه جدید این دستگاه آنطور که در شایعات آمده، پشتیبانی از استاندارد ارتباطی NFC است که قطعا قابلیت های زیادی را به این محصول اضافه خواهد کرد.

امروز همچنین نخستین سالگرد ورود شیائومی به بازار هند است، از همین رو پیش بینی می شود که به زودی خبرهای تازه ای از این شرکت به گوش برسد.

w-a

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato