معاون ارشد بخش سرفس اکنون مهندس همه سخت افزارهای مایکروسافت است

معاون ارشد بخش سرفس اکنون مهندس همه سخت افزارهای مایکروسافت است

معاون ارشد بخش سرفس اکنون مهندس همه سخت افزارهای مایکروسافت است

پس از رفتن استفان الوپ از کمپانی مایکروسافت، اکنون مسئولیت های بسیار بزرگ تری به معاون ارشد بخش سرفس به نام Panos Panay واگذار شده اند. بر اساس گزارش ZDNet، اکنون پانای، مسئولیت مهندسی کل بخش های توسعه سخت افزاری مایکروسافت را در دست گرفته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

همانطور که گفتیم، پانای پیشتر مسئولیت بخش سرفس را بر عهده داشت اما اکنون اختیارات وی به بخش های اکس باکس و لومیا (البته هر آنچه که از لومیا باقی مانده)، هولولنز و مایکروسافت بند ارتقا پیدا کرده اند.

در واقع پانای اکنون هدایت اموری را در دست خواهد گرفت که با تجربیات پیشینش یعنی طراحی یا مهندسی، چندان همخوانی ندارند، در نتیجه وی در زمینه توزیع محصولات و یا بحث های مالی، هیچ دخالتی نخواهد داشت.

البته نکته اینکه عنوان شغلی جدید و دقیق پانای، هنوز هم مشخص نیست. بخصوص که اکنون تری میرسون، مسئولیت بخش های ویندوز و محصولات سخت افزاری را در دست دارد. بیشتر به نظر می رسد پانای، قرار است مسئول تدارک دیدن موبایل هوشمند و پرچمدار قدرتمند مایکروسافت باشد.

پس از خروج استفان الوپ، مارک پن و جو هارلو از شرکت ساکن ردموند، مایکروسافت در اصل تیم اصلی مدیریتی نوکیا را از دست داده بود و اکنون به نظر می رسد نادلا، پانای را فردی مناسب برای توسعه بخش تلفن های همراه دیده است. هرچند که باید منتظر بود و دید در نهایت عنوان رسمی این شخص، چه خواهد بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل