نسخه جدید واتس اپ منتشر شد؛ کاهش مصرف اینترنت برای تماس های صوتی

نسخه جدید واتس اپ منتشر شد؛ کاهش مصرف اینترنت برای تماس های صوتی

نسخه جدید واتس اپ منتشر شد؛ کاهش مصرف اینترنت برای تماس های صوتی

نسخه اندرویدی اپلیکیشن واتس اپ در آخرین بروزرسانی، با ارتقا به نسخه ۲.۱۲.۱۹۴ دارای قابلیت های جدیدی شده که شاید مهم ترین آنها امکان شخصی سازی اعلان های صوتی برای مکالمات گروهی یا تک تک مخاطبین باشد.

با انتخاب صداهای گوناگون برای مخاطبین مختلف، کاربران واتس اپ از این پس می توانند پیش از روشن کردن صفحه موبایل بدانند که چه کسی برایشان پیغامی فرستاده. برای شخصی سازی اعلان های صوتی برای هر مخاطب، کافیست صفحه جزئیات مربوط به وی را باز کنید. در این قسمت باکس جدیدی تحت عنوان Notification را مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید نوع اعلان ها را انتخاب و یا آنها را برای مدت زمانی مشخص یا برای همیشه خاموش کنید.

قابلیت جدید دیگر نشانه گذاری مکالمات به عنوان خوانده نشده است. البته این قابلیت تنها در اپلیکیشن شما اثرگذار است و پیام برای دیگر شرکت کنندگان در مکالمه به عنوان خوانده شده به نمایش در خواهد آمد.

در نسخه جدید، گزینه های تازه ای به قسمت تنظیمات اضافه شده که یکی از موارد جالب توجه، حالت Low data mode برای تماس های صوتی است. با فعالسازی این حالت، اپلیکیشن برای تماس های صوتی مصرف دیتا را کاهش می دهد.

گفتنی است که هنوز این آپدیت به طور رسمی در گوگل پلی منتشر نشده و باید تا چند روز آینده برای تجربه نسخه ۲.۱۲.۱۹۴ واتس اپ منتظر بمانیم.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل