انتشار رندرهای تازه از فبلت نوت 5 که تصاویر لو رفته قبلی را تایید می کنند

انتشار رندرهای تازه از فبلت نوت 5 که تصاویر لو رفته قبلی را تایید می کنند

چندی پیش لیستی از مشخصات و امکانات گلکسی نوت ۵ سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد و به دنبال آن عکس هایی واقعی به این فضا درز کرد که گفته می شد به فبلت آتی این شرکت کره ای تعلق دارند.

حالا اما رندرهای جدیدی به دست آمده که شباهت زیادی به آن تصاویر دارند و در نتیجه می توان انتظار داشت که محصول نهایی تاحدود زیادی با این شکل و شمایل عرضه گردد.

این رندرها که یک فبلت گلکسی نوت ۵ مشکی رنگ را به تصویر می کشند توسط هنرمندی به نام Ivo Marić تهیه شده اند و در اینستاگرام قرار گرفته اند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تصاویر به یک رندر مفهومی تعلق دارند و به هیچ وجه به صورت رسمی تایید نشده اند، با این همه دستگاه درست به همان شکلی دیده می شود که باید باشد و قسمت جلویی آن کاملا با تصاویر حقیقی منتشر شده از دستگاه مطابقت دارد و تنها پرسشی که باید به آن پاسخ داده شود به قسمت پشتی دستگاه باز می گردد.

همانطور که مشاهده می کنید، دوربین، فلاش و حسگر ضربان قلب این محصول جایگذاری مناسبی ندارند اما انحنای قسمت پشتی به همان شکلی است که پیشتر در شایعات آمده بود.

Galaxy-Note-5-render1

Galaxy-Note-5-render-vs-leak-leader

 

 

آنطور که از روی این تصاویر می توان حدس زد، سامسونگ در نظر دارد انحنای گلکسی S6 اج را به قسمت پشت بدنه دستگاه انتقال دهد. البته باز هم لازم است تاکید کنیم که این موضوع هنوز هم تایید نشده و احتمال می رود که شرکت کره ای مورد بحث همان طراحی «فلت» گلکسی S6 را برای فبلت آتی خود درنظر بگیرد.

رندر دیگری نیز از قسمت کناره بدنه دستگاه منتشر شده که لبه های تلفن هوشمند S6 Edge را در ذهن تداعی می کند.

Galaxy-Note-5-side

 

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato