وان پلاس وان در حال اجرای نسخه پیش نمایش اندروید M مشاهده شد

وان پلاس وان در حال اجرای نسخه پیش نمایش اندروید M مشاهده شد

تلفن هوشمند وان پلاس پشتیبانی نرم افزاری بسیار خوب رسمی و غیر رسمی را در سابقه خود دارد، اما با نزدیک تر شدن زمان عرضه وان پلاس ۲، برای کاربران نسل پیشین این سوال پیش می آید که آیا پس از عرضه مدل تازه هم، بروزرسانی های نرم افزاری را با همان سرعت قبل دریافت خواهند کرد؟

کاربران نسخه اول این تلفن هوشمند در حال حاضر می توانند از بین ۲ سیستم عامل رسمی Oxygen OS و Cyanogen OS 12 استفاده کنند که هردو بر مبنای اندروید آب نبات چوبی نسخه ۵.۰ ساخته شده اند، اما بر اساس اعلام سازنده، حداقل در مورد دریافت آپدیت به نسخه ۵.۱، کاربران محصول جدید در اولویت بوده و وان پلاس ۲ زودتر این آپدیت را دریافت خواهد کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

با وجود موارد فوق، به نظر می رسد کاربران OnePlus One حتی در صورت رها شدن توسط سازنده نیز به این زودی ها به مشکلی از بابت دریافت بروزرسانی های تازه برنخورند، چرا که این دستگاه بطور مناسبی توسط توسعه دهندگان غیر رسمی پشتیبانی شده و دائما آپدیت های مختلفی برای این دستگاه روی اینترنت ارائه می شود.

در ادامه همین روند اخیرا ویدیوهایی روی یوتوب منتشر شده اند که تلفن هوشمند وان پلاس را در حال اجرای بدون مشکل اندروید M نمایش می دهند، البته باید در نظر داشت نسخه بتای مورد استفاده برای دستگاه های نکسوسی گوگل ارائه شده و بخش های مختلفی از آن نیز کار نمی کند، در نتیجه نمی توان توقع داشت برای استفاده روزانه بتوان روی آن حساب کرد.

در پایان می توانید نحوه عملکرد OnePlus One را در حال اجرای نسخه پیش نمایش نکسوسی اندروید M در یکی از ویدیوهای منتشره مشاهده نمایید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato