تست شدن وان پلاس ۲ با بنچمارک AnTuTu [تماشا کنید]

تست شدن وان پلاس ۲ با بنچمارک AnTuTu [تماشا کنید]

بنچمارک AnTuTu یکی از معتبرترین بنچمارک ها برای سنجش قدرت موبایل های هوشمند است و امروز ویدیویی در یوتوب منتشر شده که موبایل وان پلاس ۲ را با همین بنچمارک، به چالش می کشد.

این ویدیویی ۵ دقیقه ای البته ممکن است اندکی برایتان خسته کننده باشد اما حاوی اطلاعات جالبیست. وان پلاس ۲ در این تست، امتیاز ۴۹.۲۲۱ را به دست می آورد که با توجه استفاده از انسپدراگون ۸۱۰ در آن، می توان اذعان داشت که امتیاز پایینی است. از طرفی می توان گفت که به احتمال زیاد، وان پلاس کلاک این چیپست را پایین آورده تا مشکلات گرمایشی، گریبانگیر این موبایل نشوند. شایعه پایین آوردن کلاک البته از زمانی شکل گرفت که در یک بنچمارک، گفته شده بود امتیاز وان پلاس ۲ به میزان ۵۱.۴۶۰ بوده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

از طرف دیگر، یک بنچمارک قدیمی تر خبر از امتیاز ۶۳.۷۰۰ می دهد و همین مسائل، گمانه زنی های بسیاری را مطرح کرده اند.

همانگونه که در ویدیوی تست موبایل با AnTuTu مشاهده می کنید، نمایشگر این موبایل دارای رزولوشن تمام اچ دی است در حالی که سازمان TENAA تایید کرده بود که وان پلاس ۲ از نمایشگر ۲K استفاده می کند. از سوی دیگر باز هم می توان در ویدیو دید که حافظه داخلی وان پلاس ۲ صرفا ۱۶ گیگابایت است اما TENAA خبر داده بود که این موبایل با نمونه ۳۲ گیگابایتی موجود است.

می توان چنین تصور کرد که وان پلاس، دو نمونه موبایل جدید توسعه داده. در واقع دو مدل متفاوت که با نام های A2001 و A2003 شناخته می شوند.

در گذشته و زمانی که یکی از موبایل های وان پلاس توسط بنچمارک GFX Bench مورد آزمایش قرار گرفته بود، خبر رسید که وان پلاس ۲ از ۴ گیگابایت رم برخوردار است و می توان گفت آن مدل، A2003 بوده است.

در واقع اکنون می توان متصور بود که مدل A2001 با نمایشگر تمام چی دی، ۳ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی از راه می رسد در حالی که مدل A2003 نمایشگری ۲K به همراه رم ۴ گیگابایت و حافظه ۳۲ گیگابایتی دارد.

کمتر از دو روز تا رونمایی رسمی این موبایل باقی مانده و به زودی تمام این مسائل روشن خواهند شد اما در زمان فعلی، محتمل ترین حدس، استفاده از همین دو مدل یاد شده است.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato