پژوهشگر چینی: اسنپدراگون ۸۲۰ هیچ مشکلی ندارد

پژوهشگر چینی: اسنپدراگون ۸۲۰ هیچ مشکلی ندارد

پژوهشگر چینی: اسنپدراگون ۸۲۰ هیچ مشکلی ندارد

کوین وانگ یکی از پژوهشگران و تحلیلگران مشغول به کار در موسسه ی IHS چین است و اخیرا در صفحه Weibo ی خود اعلام نموده که اسنپدراگون ۸۲۰ هیچ مشکلی نداشته و سازندگان موبایل های اندرویدی می توانند با خیالی راحت، آن را در موبایل های قدرتمند خود به خدمت گیرند.

مشخصا تا کنون اطلاع پیدا نموده اید که اسنپدراگون ۸۱۰، با مشکلات متعددی رو به رو بوده و عدم همخوانی میان پردازنده گرافیکی و چیپ پردازنده اصلی، موجب داغ شدن بیش از اندازه این چیپست مجتمع گشته است.

از سوی دیگر به تازگی Ricciolo، یکی از افرادی که دستی بر فاش نمودن اطلاعات مربوط به گجت های الکتریکی دارد عنوان نموده بود که چیپست جدید نیز همانند نمونه ی فعلی، باز هم از مشکل ایجاد حرارت رنج می برد. آقای وانگ اما مدعی گشته که هسته های سفارشی شده ی اسنپدراگون ۸۲۰ که با ترانزیسورهای ۱۴ نانومتری ساخته شده اند، هیچ مشکلی ندارند و به خوبی می توانند از پس نیاز کاربران، بدون ایجاد حرارت غیر معمول بر آیند.

پیش از این، آقای Pan Jiutang که باز هم یک تحلیلگر چینیست، مدعی گشته بود که کوالکام، تا قبل از ماه دسامبر، اسنپدراگون ۸۲۰ را به بازار تولید کنندگان نخواهد فرستاد و همچنین اولین موبایلی که از آن بهره خواهد گرفت، شیائومی Mi 5 خواهد بود. گفته می شود سونی، اچ تی سی و ایسوس نیز در صف استفاده از سیستم-بر-چیپ مورد بحث هستند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل