قابلیت جدید Google Now: ارسال پیام در واتس اپ با فرامین صوتی

قابلیت جدید Google Now: ارسال پیام در واتس اپ با فرامین صوتی

گوگل آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشن خود ( Google App ) عرضه کرده که به کاربران اجازه می دهد پیام هایشان را از طریق اپلیکیشن های شخص ثالث در Google Now ارسال کنند، بدون آن که نیاز به نوشتن پیغام ها به صورت متنی باشد.

به واسطه بروز رسانی اپلیکیشن گوگل، می توانید بدون باز کردن پیام رسان های شخص ثالث برای مخاطبان و دوستان خود پیام ارسال کنید. فقط باید روی آیکون میکروفون ضربه بزنید و با گفتن عبارت Ok Google در اپلیکیشن گوگل، از برنامه بخواهید که برای یکی از دوستانتان در واتس اپ یا سایر برنامه ها پیامی را ارسال کند. مثلا می توانید بگویید Ok Google, send a WhatsApp message to Jon. و بدین ترتیب بدون آن که نیازی به دخالت دست باشد، قادر هستید پیغام مورد نظر را ارسال نمایید.

اپلیکیشن‌ های واتس اپ، وایبر ، تلگرام  و نکست پلاس از قابلیت جدید Google Now پشتیبانی به عمل می آورند و صرفا باید اطمینان حاصل نمایید که از آخرین نسخه همین اپلیکیشن ها بهره می جویید. همچنین گوگل اعلام کرده که در ابتدا ویژگی مورد بحث فقط به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود، اما به زودی برای سایر زبان ها نیز این قابلیت اضافه خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato