همه چیز درباره آیفون 13
پلی استیشن 4 های دو ترابایتی مرجوعی هستند

پلی استیشن 4 های دو ترابایتی مرجوعی هستند

فروشگاه بزرگ و زنجیره ای گیم استاپ، در حال فروش کنسول های پلی استیشن ۴ با هاردهای دو ترابایتی است، در حالی که کنسول های اصلی سونی تنها با هاردهای ۵۰۰ گیگابایت و ۱ ترابایت در دسترس هستند. اما ماجرای این کنسول های خاص چیست؟

وسایل الکتریکی هر چقدر هم مهندسی شده طراحی شوند، باز هم درصد خطای خاصی را شامل می شوند، بنابراین کنسول های بازی هم حتی ممکن است خراب شوند. کنسول های مرجوعی، تعمیر شده و با برچسب Refurbished دوباره به بازار عرضه می شوند، اما این بار با قیمتی نازل تر. کنسول هایی که در حال حاضر توسط گیم استاپ فروخته می شود نیز پیرو همین ماجرا هستند.

کنسول های ۲ ترابایتی در حال حاضر با قیمت ۴۸۰ دلار به فروش می رسند. در واقع اگرچه این کنسول ها یک بار تعمیر شده اند، اما برای پرداخت هزینه های تعمیر و البته ۱۵۰۰ گیگابایت فضای اضافه، باید ۱۳۰ دلار بیشتر از حالت عادی بپردازید.

احتمالا به زودی شاهد حضور این محصول در بازارهای داخلی خواهیم بود و خرده فروشی های بیشتری در منطقه اقدام به فروش کنسول های مرجوعی با هارد دو ترابایت کنند، بنابراین لازم است پیش از پرداخت بهای هنگفت آن، به مرجوعی بودن آن ها توجه داشته باشید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato