اجرای آهنگ خاطره انگیز قارچ خور با پیانوی نینتندویی

اجرای آهنگ خاطره انگیز قارچ خور با پیانوی نینتندویی

اجرای آهنگ خاطره انگیز قارچ خور با پیانوی نینتندویی

۳۰ سال از عمر پر برکت قارچ خور می گذرد و افراد زیادی با آن خاطره دارند. شما هم حتماً آهنگ زیبای آن را بارها و بارها شنیده اید. اما احتمالاً به نسخه پیانویی آن روی کنسول نینتندو گوش نکرده اید. گروه Piano:Player که یک دوئت متشکل از آهنگسازی به نام سونیا بلوسوفا، و تام گرِی فیلم ساز است، به مناسبت ۳۰ سالگی Super Mario Bros نسخه ای از موسیقی آن را برای پیانو تنظیم و اجرا کرده اند. این گروه، پیش از این موسیقی گیم آو ترونز، دکتر هو و «تم جولی» از موسیقی استریت فایتر را نیز تنظیم و اجرا کرده بود.

آن ها این پیانو را به شکل کنسول NES 2 نینتندو در آورده اند و فضای ویدیوی اجرایشان را با محیط بازی قارچ خور هماهنگ کرده اند. موسیقی تنظیم شده توسط گروه Piano:Player شامل موسیقی مرحله اول، مرحله زیر زمین، مرحله زیر آب و مرحله آخر Super Mario Bros است.

در ادامه مطلب شما را به تماشای اجرای موسیقی قارچ خور با پیانوی نینتندویی دعوت می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

بلوسوفا که کار تنظیم این موسیقی را بر عهده داشته می گوید: «قطعات شاخص زیادی در ماریو وجود دارند، بنابراین چالش اصلی ما پیدا کردن بهترین قطعات بود. چون نمی توان هر قطعه ای را برای هر سازی، که در مورد ما پیانو بود، تنظیم کرد. بعضی از تم ها ذاتاً پیانویی هستند و بعضی نه. اما در موسیقی ماریو، چون ما به دنبال فضاسازی بودیم، مجموعه ای از تم های زیبا که به نظرم بهترین ها بودند، پیش رویم قرار داشتند که برای پیانو نبودند اما امکان هماهنگی خوبی بین آن ها و پیانو وجود داشت.»

گروه Piano:Player این آهنگ را به عنوان تیزر آلبوم جدیدش برای موسیقی بازی های ۸ بیتی تنظیم شده برای پیانو منتشر کرده که قرار است پنج شنبه عرضه شود. این آلبوم در وبسایت گروه یاد شده، iTunes، گوگل پلی و آمازون عرضه خواهد شد و شامل موسیقی بازی هایی مثل Mega Man II، The Legend of Zelda و Castlevania خواهد بود.

این گروه اعلام کرده که در صورت رسیدن کاربران شبکه یوتیوبشان به ۱ میلیون نفر، پیانوی نینتندویی را به یکی از دنبال کنندگان اهدا خواهد کرد. این پیانو که NES Piano ، سومین پیانوی اختصاصی این گروه است. تام گری و مگان بِرنز، طراح این پیانو، بیش از ۲ ماه وقت صرف ساختن این پیانو کرده اند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل