ساعت های هوشمند اندرویدی می توانند هاف لایف را اجرا کنند

ساعت های هوشمند اندرویدی می توانند هاف لایف را اجرا کنند

ساعت های هوشمند اندرویدی می توانند هاف لایف را اجرا کنند

به یاد دارید، اواخر تابستان پارسال، یک متخصص امنیت با اجرای بازی Doom روی نمایشگر یک پرینتر چقدر سر و صدا به پا کرد؟ به هر حال اجرای بازی ها روی قطعاتی که هیچ کس انتظارش را ندارد جذابیت خاصی دارد.

این بار متخصصین و توسعه دهندگان به سراغ پلتفرم جدید گوگل، Android Wear رفته اند تا یک بازی قدیمی کامپیوتری را روی آن به اجرا در آورند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Dave Bennett که به انجام پروژه های جالب و آموزش های خاص از طریق کانال یوتوب معروف است، توانسته با موفقیت، Half-Life را روی ساعت های هوشمند سامسونگ و ال جی اجرا کند.

احتمالا دل تان نخواهد هیچ وقت یک بازی شوتر را روی نمایشگری به آن کوچکی انجام دهید اما به هر حال تکنولوژی روز به روز پیشرفت می کند و حتی بوردهایی که اندازه یک سکه هستند حالا قدرتی معادل کامپیوترهای عظیم ده-پانزده سال پیش دارند.

سی پی یو ساعت هایی که دیو بنت بازی را روی آن اجرا کرده ۱.۷ گیگاهرتز سرعت دارد اما پردازنده ای که زمان عرضه Half-Life در سال ۱۹۹۸ مورد نیاز بود، پنتیوم II نام دارد، پردازنده ای با قدرت ۴۵۰ مگاهرتز، تقریبا ۴ برابر کمتر از ساعت های مذکور.

وی با اضافه کردن دکمه های شلیک و حرکت، قصد ساده سازی بازی برای صفحات لمسی را داشته اما واقعا انجام بازی های بزرگ روی ساعت هوشمند ایده ای دیوانه وار به نظر می رسد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل