سامسونگ وجود حاشیه چرخنده برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود را تایید کرد

سامسونگ وجود حاشیه چرخنده برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود را تایید کرد

اگر اخبار و شایعات منتشر شده تا به امروز صحت داشته باشند، نسل بعدی ساعت هوشمندی سامسونگ به نام Gear می تواند جالب تر از سایر محصولات ارائه شده موجود در بازار باشد.

به دنبال انتشار خبرهای مختلف مبنی بر گرد بودن طراحی این ساعت، حال گزارشات جدید نشان می دهند که شرکت مورد بحث تایید کرده این گجت مجهز به یک حاشیه چرخنده و کاربردی خواهد بود.

اسمارت واچ Gear A (که ظاهرا همان نام انتخاب شده برای ساعت هوشمند جدید سامسونگ است) به کاربرانش امکان می دهد که با استفاده از همین خصوصیت محیط سیستم عامل را بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنند و حتی به اجرای بازی های مختلف بپردازند.

براساس اعلام سایت SamMobile، این ساعت هوشمند تایزنی مجهز به یک چیپست اگزینوس 3472 دو هسته ای است و چهار گیگابایت حافظه داخلی برایش در نظر گرفته شده. یک باتری 250 میلی آمپر ساعتی نیز تامین انرژی دستگاه را بر عهده دارد. نمایشگر این ساعت هوشمند رزلوشنی برابر با 360 در 360 پیکسل دارد و بهره مندی از برخی قابلیت های آن نیز منوط به استفاده از همین حاشیه چرخنده است.

برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر لازم است که تا تاریخ 13 اوت یعنی 22 دوم مرداد ماه و برگزاری مراسم رونمایی ساعت و فبلت جدید چشم بادامی های کره ای منتظر بمانیم.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato