تامین کنندگان قطعات آیفون، تولید انبوه را آغاز کرده اند

تامین کنندگان قطعات آیفون، تولید انبوه را آغاز کرده اند

تامین کنندگان قطعات آیفون، تولید انبوه را آغاز کرده اند

بر اساس اطلاعات خبرگزاری تایوانی به نام Digitimes، چنین گفته می شود که تامین کنندگان قطعات موبایل های اپل، اکنون تولید انبوه بخش های مربوط به فناوری Force Touch را آغاز نموده اند. همانگونه که پیشتر نیز گمانه زنی می شد، اپل قصد دارد فناوری یاد شده را به آیفون های بعدی خود با نام های ۶S و ۶S Plus نیز بیافزاید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در ماه های گذشته خبر رسیده بود که اپل قصد دارد تکنولوژی فورس تاچ که پیشتر در ساعت این شرکت استفاده شده بود را به آیفون های جدید نیز بیاورد. شرکت ساکن کوپرتینو همچنین در ابتدای سال جاری، همین تکنولوژی را در ترک پد مک بوک های جدید خود نیز به کار گرفت.

کمپانی TPK به شکل عمومی اعلام نموده بود که در ماه جولای، تولید انبوه قطعات مورد نیاز تکنولوژی فورس تاچ را آغاز خواهد کرد. اگرچه TPK اعلام نکرده بود که این قطعات را برای چه شرکتی به تولید می رساند اما مشخصا اکنون شرکتی دیگر جز اپل قصد استفاده از تکنولوژی یاد شده را در موبایل هایش ندارد.

گزارش های رسیده همچنین خبر می دهند که اپل تصمیم دارد در فاز اول، بین ۳۶ الی ۴۰ میلیون آیفون را تا سه ماهه ی منتهی به ماه سپتامبر، به تولید برساند؛ تعداد آیفون های تولید شده تا پیش از پایان سال جاری نیز به ۵۰ میلیون خواهند رسید.

همین گزارش خبر می دهد که طراحی موبایل های بعدی اپل همانند نسل قبلی خواهد بود اما برخی از قطعات داخلی مشمول ارتقا گشته اند؛ از جمله چیپ اصلی دستگاه به نام A9. از طرفی عنوان شده که برای اولین بار اپل قصد دارد از ۲ گیگابایت رم و دوربینی ۱۲ مگاپیکسلی در تلفن هوشمند خود استفاده کند.

در این میان منابع دیگری گزارش داده بودند که در پی مشکلات ناشی از خم شدن برخی از نمونه های اولیه آیفون ۶ پلاس، امسال اپل تصمیم دارد تا از متریال با کیفیت تری استفاده نماید؛ متریالی که با نام آلمینیوم سری ۷۰۰۰ شناخته شده و در صنعت ساخت هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل