جستجوی گوگل اکنون به شما کمک می کند از مکان های شلوغ دوری کنید

جستجوی گوگل اکنون به شما کمک می کند از مکان های شلوغ دوری کنید

جستجوی گوگل اکنون به شما کمک می کند از مکان های شلوغ دوری کنید

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تحقیقات زیادی انجام می دهید تا رستوران یا مکان تفریحی جذابی را برای گذراندن اوقات فراغت انتخاب کنید، اما وقتی در روز موعود به محل مورد نظر می رسید، شلوغی و جمعیت زیاد آنجا هیچ جای لذتی برایتان باقی نمی گذارد. اگر نمی‌خواهید این اتفاق دوباره تکرار شود، گوگل برای شما راه حل جالبی دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کمپانی مذکور روز سه شنبه اعلام کرد که قابلیت جدیدی به موتور جست و جویش اضافه کرده تا به کاربران موبایل آگاهی دهد که چه زمانی یک منطقه شلوغ ترین روزهایش را می گذارند. بنا به گفته سخنگویی از گوگل این اطلاعات صورت نموداری عرضه و به کمک موبایل هایی که تاریخچه مکانی خود را حفظ کرده اند، جمع آوری خواهد شد.

بنابر گفته های کمپانی یاد شده این اطلاعات مکانی به صورت طبقه بندی شده خواهند بود. همچنین این آپدیت به صورت جهانی و برای کاربران ios‌ و اندروید در دسترس خواهد بود؛ هر چند ممکن است هنوز عده ای این آپدیت ها را دریافت نکرده باشند.

google new feature

گوگل به تازگی آپدیت های متنوعی برای موبایل ها فراهم کرده؛ از به نمایش کشیدن مکان‌ ها به کمک گوگل مپ گرفته تا اطلاع از باز یا بسته بودن مقصدی که می خواهیم برویم. به نظر می رسد بهینه سازی موتور جستجوی گوگل برای محصولات همراه از برنامه های اصلی غول جستجوی اینترنتی در چند سال آینده خواهد بود.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل