با Gunjack، بازی جدید هدست های واقعیت مجازی آشنا شوید

با Gunjack، بازی جدید هدست های واقعیت مجازی آشنا شوید

با Gunjack، بازی جدید هدست های واقعیت مجازی آشنا شوید

سازندگان بازی EVE Online همزمان با ظهور تکنولوژی واقعیت مجازی حرف های بسیاری برای گفتن دارند و حالا از هر زمان دیگری پر کارتر شده اند. استودیو CCP که عمدتا به واسطه طراحی سری EVE، شبیه ساز نبردهای فضایی شهرت دارد، حالا از بازی جدیدی تحت عنوان Gunjack رونمایی کرد.

برخلاف تصور و عناوین پیشین، Gunjack قرار نیست شبیه ساز کاملی همچون EVE Online باشد و بازیکنان را در فضای بزرگی قرار دهد که با یکدیگر تعامل یا نبرد داشته باشند. البته وقایع Gunjack در همان دنیایی رخ می دهد که CCP پیش از این برای EVE Online و DUST 514 طراحی کرده بود.

Gunjack یک تجربه سرگرم کننده و ساده از نبردهای فضایی را ارائه خواهد داد. اگر شبیه سازهای فضایی را بازی کرده باشید حتما می دانید که چقدر این عناوین جدی هستند اما در Gunjack، هسته ی سرگرمی حفظ و حاشیه ها زدوده شده تا هر تازه واردی بتواند از آن لذت ببرد.

نباید فراموش کرد که این عنوان برای هدست های واقعیت مجازی طراحی می شود که یک تجربه کاملا جدید خواهد بود. گفته شده که Gunjack توسط موتور گرافیکی آنریل انجین ۴ ساخته خواهد شد و از همان ابتدای ساخت، تمامی محتوا براساس واقعیت مجازی بوده. بنابراین باید انتظار کیفیتی بالا از آن داشته باشیم. در زیر می توانید تریلر رونمایی از بازی را مشاهده کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل