اپل موزیک تنها چند هفته پس از راه اندازی ۱۱ میلیون کاربر دارد

اپل موزیک تنها چند هفته پس از راه اندازی ۱۱ میلیون کاربر دارد

اپل موزیک تنها چند هفته پس از راه اندازی ۱۱ میلیون کاربر دارد

ادی کیو، از معاونین ارشد کمپانی اپل در مصاحبه ای با USA Today اعلام نموده سرویس موسیقی کمپانی متبوعش موسوم به اپل موزیک، اکنون و تنها ۵ هفته پس از راه اندازی دارای ۱۱ میلیون کاربر شده که فعلا از ویژگی سه ماه استفاده رایگان از این سرویس بهره می گیرند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی در گفته هایش افزوده است که ۲ میلیون نفر از کاربران یاد شده از همین الان برای استفاده از پلن خانوادگی اپل موزیک با قیمت ماهیانه ۱۴.۹۹ دلار ثبت نام کرده اند و گفتنیست هزینه ی بهره گیری از آن برای هر فرد، ماهیانه ۹.۹۹ دلار خواهد بود.

HITS Daily تقریباً یک هفته ی قبل گمانه زنی کرده بود که خدمات موسیقی کمپانی ساکن کوپرتینو از مرز ۱۰ میلیون کاربر گذشته باشد که آمارهای رسمی حالا تائید کننده ی همین موضوع هستند. ضمنا آقای کیو یادآور شده که مهندسین شرکتش به سرعت در حال شناسایی و رفع باگ ها و نواقص اپل موزیک بوده تا هر چه سریعتر خدماتی بی نقص را به عموم ارائه دهند.

لازم است یادآور شویم اسپاتیفای جدی ترین رقیب اپل موزیک پس از هفت سال فعالیت ۷۰ میلیون کاربر فعال دارد که تقریباً ۲۰ میلیون آنها برای دریافت خدمات پریمیوم حق اشتراک ماهیانه پرداخت می کنند. بنابراین در صورتیکه سرویس موسیقی اهالی کوپرتینو سرعت رشد چند هفته ی اخیرش را حفظ نماید قادر خواهد بود به جد اسپاتیفای را به چالش بکشد.

ادی کیو در بخش دیگری از صحبت های خود به صورت جداگانه به آمار و ارقام مرتبط به اپ استور اشاره داشته و عنوان نموده که در ماه جولای رکورد ۱.۷ میلیارد دلار خرید درون اپلیکیشنی به ثبت رسیده که عامل بخش اعظمی از این رکورد کاربران چینی بوده اند. علاوه بر این وی اظهار نموده از سال ۲۰۰۸ تا به امروز اپل به توسعه دهندگان اپلیکیشن های پلتفرمش ۳۳ میلیارد دلار پرداخت نموده است، یا به عبارت دیگر توسعه دهندگان این پلتفرم درآمدی معادل رقم یاد شده داشته اند.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل