مترجم مایکروسافت برای ابزارهای اندرویدی منتشر شد

مترجم مایکروسافت برای ابزارهای اندرویدی منتشر شد

مایکروسافت امروز اپلیکیشن متجرم خود را برای موبایل ها، تبلت ها و پوشیدنی های اندرویدی منتشر نمود. همین حالا می توانید از طریق گوگل پلی نسبت به اقدام این اپلیکیشن رایگان اقدام کنید و به وسیله آن ۵۰ گفته ها و نوشته های خود را به ۵۰ زبان مختلف ترجمه نمایید.

اگر پیش از این با مترجم گوگل کار کرده باشید، حتما می دانید که دقت و سرعت بالا یکی از دلایل محبوبیت این سرویس است، اپلیکیشن مترجم مایکروسافت نیز در همین زمینه فوق العاده قوی است اما نسبت به رقیب گوگلی اش برتری خاصی ندارد، جز اینکه گوگل هنوز مترجم اش را برای ساعت های اندرویدی منتشر نکرده!

این اپ به دو طریق نوشتار و گفتار، به شما پاسخ می دهد. اگر بخواهید می توانید با بیان کلمه یا جمله، معادل آن را به زبان مورد نظر دریافت کنید یا اگر در محیط شلوغی هستید و شاید حتی ندانید که کلمات چگونه تلفظ می شوند، می توانید از راهکار نوشتاری بهر ببرید.

نکته جالب اینجاست که این اپلیکیشن حالا برای سیستم عامل اندروید و Android Wear منتشر شده که از تمایل روز افزون حضور مایکروسافت روی پلتفرم های رقیب حکایت دارد. Microsoft Translator روی دستگاه های اندرویدی که ورژن ۴.۳ و بعد از آن را دارند اجرا می شود.

Microsoft Translator
  • Microsoft Translator
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: مایکروسافت
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶.۴ / ۵.۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato