نگاه نزدیک به گلکسی نوت 5 و S6 Edge Plus پیش از معرفی رسمی

نگاه نزدیک به گلکسی نوت 5 و S6 Edge Plus پیش از معرفی رسمی

نگاه نزدیک به گلکسی نوت 5 و S6 Edge Plus پیش از معرفی رسمی

ساعاتی پیش بود که مشخصات دقیق جدیدترین فبلت های سامسونگ را برایتان منتشر نمودیم و دقایقی پیش، تصاویری واضح و زنده از هر دوی این موبایل ها در فضای مجازی منتشر شد.

بر اساس همین تصاویر می توان دید که نمونه های جدید فبلت های سامسونگ نیز از باتری غیر قابل تعویض بهره می برند و درب پشتی آنها نیز جنسی از شیشه به خود گرفته. آنطور که فاش کننده تصاویر اذعان دارد، هیچ کدام از این دو موبایل نیز از درگاه کارت حافظه microSD پشتیبانی به عمل نمی آورند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در میان اطلاعات منتشر شده در کنار تصاویر جدید، آنچه عجیب به نظر می رسد اینکه گفته شده قلم هوشمند S Pen در نوت ۵، از قابلیت خروج خودکار بهره مند است. البته ظاهرا خبری از فرامین صوتی نیست؛ همانند جا زدن و بیرون کشیدن کارت حافظه، باید به این قلم فشار وارد کنید تا کلیک کرده و از جای خود اندکی خارج گردد، سپس می توانید به وسیله انگشتان، آن را به شکل کامل از جایگاهش در خارج نمایید.

از آن طرف ماجرا، اگرچه اج پلاس نیز از نمایشگری ۵.۷ اینچ بهره می برد اما به علت خمیده بودن دو لبه، گمان می کنید که نمایشگر آن اندکی از نوت ۵ نیز بزرگ تر است. از سوی دیگر Joelrtaveras، فاش کننده این تصاویر اذعان داشته که سامسونگ این بار از لبه های خمیده ی شاسی استفاده بهتری برده و آنها را با باتری پر کرده و اج پلاس در واقع از باتری قدرتمندتری از ۳۰۰۰ میلی آمپر استفاده می کند. این شخص همچنین اذعان داشته که چیپست بکار گرفته شده در این موبایل نیز بروز ترین ساخته سامسونگ به نام اگزینوس ۷۴۲۲ است.

شخص یاد شده گفته که اگرچه نوت ۵ از ۴ گیگابایت رم برخوردار است اما پس از روشن کردنش، مشاهده نموده که صرفا ۲ گیگابایت از این فضا آزاد است و این موضوع را یکی از مشکلات رابط کاربری سنگین تاچ ویز دانسته.

Note-5-S6-edge-1-w600

Note-5-S6-edge-2-w600

Note-5-S6-edge-3-w600

Note-5-S6-edge-4-w600

Note-5-S6-edge-6-w600

Note-5-S6-edge-5-w600

Note-5-S6-edge-7-w600

Note-5-S6-edge-8-w600

Note-5-S6-edge-9-w600

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل