قیمت پلی استیشن پلاس در اروپا و انگلیس افزایش می یابد

قیمت پلی استیشن پلاس در اروپا و انگلیس افزایش می یابد

قیمت پلی استیشن پلاس در اروپا و انگلیس افزایش می یابد

کمپانی سونی تایید کرد که هزینه ی عضویت سرویس پلاس کنسول پلی استیشن، در اروپا و انگلیس افزایش می یابد. البته این تغییر قیمت، تنها سرویس های یک ماهه و سه ماهه را تحت تاثیر قرار می دهد و قیمت عضویت سالانه بدون تغییر باقی می ماند.

سونی هنوز مشخص نکرده که قیمت تا چه حد افزایش می یابد اما بنابر گزارش وبسایت Push Square، قیمت سرویس سه ماهه از ۱۱.۹۹ پوند به ۱۴.۹۹ پوند تغییر خواهد کرد. سونی اما تایید کرده که میزان افزایش قیمت ها در هر بازار، نسبت به دیگری متفاوت خواهد بود.

براساس گزارشی که اواخر هفته ی گذشته منتشر شد، شعبه ی انگلیس بخش سرگرمی های کامپیوتری سونی، اعلامیه ای در این راستا منتشر کرده است:

«ما به دنبال این هستیم که بهترین سرویس و جالب ترین بازی ها را در اختیار مشتری هایمان قرار دهیم. به همین منظور، از اول سپتامبر، قیمت سرویس های یک ماهه و سه ماهه ی پلاس، دستخوش تغییر خواهد شد. ما هم چنان به توجه به سرویس پلاس ادامه می دهیم تا مطمئن شویم که گیمرها به بهترین بازی ها و کیفیت ممکن دسترسی دارند.»

سونی هنوز کاملا میزان تغییر قیمت در بخش های مختلف اروپا یا انگلیس را مشخص نکرده است. هم چنین آن ها صحبتی از تاثیر افزایش قیمت بر کاربران آمریکایی به میان نیاورده اند. شرکت سونی پیش از این، در اواخر سال ۲۰۱۴، قیمت پلاس را تا ۵۱ درصد در آفریقای جنوبی افزایش داد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل