جزئیات منتشر شده در مورد نکسوس هوآوی از وجود بدنه ای فلزی برای آن حکایت دارند

جزئیات منتشر شده در مورد نکسوس هوآوی از وجود بدنه ای فلزی برای آن حکایت دارند

جزئیات منتشر شده در مورد نکسوس هوآوی از وجود بدنه ای فلزی برای آن حکایت دارند

تاکنون اطلاعات زیادی در مورد نکسوس های بعدی گوگل به فضای مجازی درز کرده و براساس برخی شایعات، هم هوآوی و هم الجی قرار است که در ساخت نکسوس جدید مشارکت داشته باشند.

گفته می شود که ال جی مشغول ساخت یک مدل ۵.۲ اینچی از این موبایل است در حالی که هوآوی پروژه ساخت فبلت ۵.۷ اینچی هوآوی را بر عهده گرفته.

چندی پیش نیز ویدئوی مربوط به موبایلی منتشر گردید که گفته می شد به فبلت نکسوس ساخت هوآوی تعلق داشته باشد و اطلاعات مربوط به خصوصیات و امکانات آن نیز همین چند وقت پیش به فضای مجازی راه پیدا کرد.

امروز اما صفحه @OnLeaks در توئیتر لیست مختصری از مشخصات و خصوصیات نکسوس هوآوی را منتشر کرد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

براساس اعلام منبع این خبر، نکسوس هوآوی دارای یک نمایشگر ۵.۷ اینچی و اسپیکرهایی در قسمت جلو بدنه است. اسکنر اثرانگشت این موبایل در بخش پشتی دستگاه تعبیه شده و علاوه بر این، می توانید انتظار داشته باشید که پورت مربوط به Type-C USB 3.0 را نیز روی بدنه آن ببینید.

این موبایل آنطور که در توئیت @OnLeaks ذکر گردیده ابعادی برابر با ۱۵۹.۴ در ۷۸.۳ در ۶.۶ یا ۸.۵ میلیمتر دارد.

اما در کنار این اطلاعات بهتر است که نگاهی به مشخصات لو رفته از این دستگاه در هفته گذشته داشته باشیم. براساس آن اطلاعات، نمایشگر ۵.۷ اینچی این فبلت دارای رزلوشن QHD خواهد بود و می توان انتظار داشت که خود دستگاه نیز بدنه ای فلزی داشته باشد.

علاوه بر این، گفته شده بود که یک دوربین ۲۱ مگاپیکسلی نیز در قسمت پشت بدنه این موبایل قرار داشته و قابلیت شارژ بیسیم نیز برای آن در نظر گرفته شده باشد.

آنطور که در شایعات آمده، نکسوس هوآوی نسب به محصول الجی پیشرفته تر خواهد بود اما هر دوی این دستگاه ها در زمره موبایل های پیشرفته قرار خواهند داشت.

با در نظر داشتن حجم اطلاعات و شایعات منتشر شده تا به امروز، می توان مطمئن بود که گوگل امسال دو نسخه از موبایل نکسوس خود را ارائه خواهد کرد که در واقع جایگزینی برای فبلت نکسوس ۶ آن هستند که هم اکنون نیز در بازار موجود است.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل