همه چیز درباره آیفون 13
انتشار تصویری که تائید کننده پشتیبانی نوت ۵ دو سیم کارته از کارت های حافظه جانبی است

انتشار تصویری که تائید کننده پشتیبانی نوت ۵ دو سیم کارته از کارت های حافظه جانبی است

تا معرفی رسمی تلفن هوشمند گلکسی نوت ۵ از سامسونگ تنها چند ساعت باقی مانده و البته گفته می شود در مراسم رونمایی از این محصول کمپانی سازنده از چندین دیوایس دیگر از جمله گلکسی اس ۶ اج پلاس نیز پرده برخواهد داشت.

اکنون چندین ماه است که پیرامون حذف شدن یکی از قابلیت های اصلی فبلت مورد بحث یعنی درگاه کارت حافظه ی microSD حرف و حدیث های بسیاری را می شنویم و ذکر می گردد کره ای ها به خاطر تغییراتی که در طراحی محصول پدید آورده اند این درگاه را کنار گذاشته اند.

کمی قبل هم خبری منتشر شد که اشاره داشت نسخه ی دو سیم کارته ی نوت ۵ کماکان از کارت های microSD پشتیبانی خواهد نمود و کاربران قادر خواهند بود این نوع حافظه ی جانبی را در آن به کار بندند هر چند که هنوز ابهاماتی پشت چنین ادعایی بود، زیرا تا پیش از این می دانستیم که حافظه های UFS 2.0 مورد استفاده ی سامسونگ با کارت های حافظه دچار تداخل هستند.

اما امروز مجدداً تصویری از جانب فروشگاه خرده فروشی چینی ePrice راهی اینترنت شده که ادعاها و شایعات پیشین را تائید می کند. در تصویر مذکور که منتسب به نسخه ی دو سیم کارت گلکسی نوت ۵ خوانده می شود، دو درگاه سیم کارت موبایل یاد شده به نمایش درآمده اند و می توانیم در پائین یکی از آنها ملاحظه کنیم که این درگاه هیبردی بوده و قابلیت خواندن سیم کارت و همچنین کارت های microSD را دارد.

گفتنیست زمانی که اعلام شد نوت ۵ فاقد پشتیبانی از حافظه های جانبی خواهد بود برخی از کاربران نسبت به آن و حذف این ویژگی کلیدی ابراز ناامیدی کردند، ولی ظاهراً نسخه ی دو سیم کارته می تواند پاسخ مناسبی به این قشر و نیاز آنها باشد.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato