قیمت و تاریخ عرضه گلکسی نوت 5 سامسونگ مشخص گردید

قیمت و تاریخ عرضه گلکسی نوت 5 سامسونگ مشخص گردید

قیمت و تاریخ عرضه گلکسی نوت 5 سامسونگ مشخص گردید

حالا که گلکسی نوت ۵ سامسونگ رسما معرفی شده است، بسیاری بی صبرانه انتظار اعلام قیمت و زمان عرضه آن را می کشند.

خوشبختانه دریافت پیش سفارش برای خرید نوت ۵ از امروز یعنی ۲۲ مردادماه آغاز می شود و عرضه آن (چه به صورت بدون قرارداد و چه همراه با قرارداد) از تاریخ ۳۰ مرداد ماه در ایالات متحده آمریکا کلید خواهد خورد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در مورد قیمت فبلت جدید سامسونگ هم باید بگوییم که از طریق چهار اپراتور اصلی آمریکا با قیمت ۲۹۹ دلار ارائه می گردد، در حالی که نسخه بدون قرارداد آن تقریبا ۸۰۰ یورو یا دلار آب خواهد خورد.

البته هضم این قیمت برای بسیاری از کاربران ساده نخواهد بود اما از طرفی هم نوت ۵ بهترین سخت افزار و نرم افزاری را در خود دارد که سامسونگ می تواند در قالب یک محصول به کاربرانش عرضه کند و به همین دلیل شاید از جهاتی تعیین چنین قیمت بالایی برای آن قابل درک باشد.

در ایالات متحده آمریکا این فبلت در قالب رنگ های مشکی و سفید (همراه با حافظه های داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایت) از طریق اپراتورهای AT&T، اسپرینت، T-Mobile، ورایزن و  U.S. Cellular ارائه می گردد.

البته محصول مورد بحث از طریق وبسایت های مختلف از جمله Best Buy و آمازون نیز قابل خریداری خواهد بود و برای مشخص شدن قیمت دقیق این دستگاه باید همچنان منتظر اعلام خبر از سوی اپراتورها و فروشگاه های یاد شده باشیم.

لازم به یادآوری است که از فردا شهروندان آمریکایی می توانند در بیش از ۷۰۰۰ فروشگاه مختلف این کشور نگاهی نزدیک به امکانات و طراحی بدنه نوت ۵ داشته باشند.

ویجیاتو

نظرات ۵۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل