معرفی Focus؛‌ اپلیکیشن گالری اندروید با قابلیت تگ کردن تصاویر و ویدئوها

معرفی Focus؛‌ اپلیکیشن گالری اندروید با قابلیت تگ کردن تصاویر و ویدئوها

معرفی Focus؛‌ اپلیکیشن گالری اندروید با قابلیت تگ کردن تصاویر و ویدئوها

گالری پیش فرض اندروید در نسخه های اخیر این سیستم عامل پیشرفت خوبی از لحاظ طراحی داشته، با این وجود هنوز از نظر امکانات با اپلیکیشن های شخص ثالث و گالری پیش فرض برندهای مختلف قابل قیاس نیست.

Focus جایگزینی مناسب برای اپلیکیشن گالری پیش فرض شماست که با طراحی متریال و امکاناتی همچون دسته بندی تصاویر در تگ های مختلف، می تواند برای شما دسترسی سریع تر و آسان تری به محتوای گالری فراهم کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

قابلیت شاخص Focus که استفاده از آن را به شدت ساده و لذت بخش کرده، دسته بندی تصاویر به کمک تگ هاست. فرض کنید که در حافظه داخلی و SD تصاویری دارید که از لحاظ موضوع به نوعی به یکدیگر مربوطند؛ مثلا گل یا درخت عنصر ثابت آنهاست.

در Focus برای اینکه کلیه این تصاویر را از یک محل ببینید، می توانید برای آنها یک تگ مخصوص (مثلا Flowers) بسازید و از این به بعد، هر تصویر مرتبط با این موضوع را در این تگ دسته بندی کرده تا دیگر برای پیدا کردن آنها دچار دردسر نشوید.

2

با ورود به هر تگ هم می توانید تصاویر مربوطه را که طبق زمان ثبت دسته بندی شده اند، مشاهده کنید. البته تگ گذاری تنها قابلیت خوب Focus نیست، بلکه امکانات دیگری نظیر قفل گذاری برای تصاویر،‌ تم تاریک برای استفاده آسان در شب و نمایش ریز جزئیات مربوط به هر تصویر (از جمله مدل دوربین و رزولوشن دقیق)‌ را هم در آن خواهید یافت.

Focus را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی خود تجربه کنید.

Focus
  • Focus
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Francisco Franco
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۹.۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل