همه چیز درباره آیفون 13
امسال انتظار معرفی آیپد ایر ۳ را نکشید [شایعه]

امسال انتظار معرفی آیپد ایر ۳ را نکشید [شایعه]

بر اساس گزارش جدید خبرگزاری تایوانی دیجی‌تایمز، اپل امسال قصد معرفی آیپد ایر ۳ را ندارد. این در حالیست که در روز های گذشته، خبری منتشر گشته و ادعا شده بود که اپل، در آیپد و نمونه مینی جدید قصد دارد مشخصات سخت افزاری را تا حد بسیار مطلوبی ارتقا دهد.

دیجی تایمز البته گزارش داده که این شرکت، اگرچه آیپد ایر ۳ را عرضه نخواهد کرد اما قصد دارد آیپد مینی ۴ را معرفی کند که البته آن نیز دستخوش تغییرات زیادی نشده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در این گزارش، نام آیپد پرو نیز به میان نیامده. محصولی که از سال گذشته میلادی تا کنون شایعات بسیار زیادی در مورد آن به گوش رسیده اند. تا کنون تقریبا مطمئن هستیم که این محصول از نمایشگری ۱۲.۹ اینچ و یک قلم استایلوس بهره خواهد برد و برخی خبرها نیز حاکی از آن هستند که اپل از ابتدای سال ۲۰۱۴ در حال توسعه آیپد حرفه ای خود بوده است.

در گزارش منبع تایوانی آمده که سازندگان‌ (اسمبل کنندگان) قراردادی، اکنون در پی یافتن توسعه دهنده برای ساخت تبلت هستند اما بیشتر سفارشاتی که دریافت می کنند مرتبط با ساخت تلفن های هوشمند با نمایشگر بزرگ تر از ۵ اینچ و البته محصولات الکتریکی پوشیدنی است. در این میان نباید فراموش کرد که طلوع فبلت ها منجر به غروب تبلت ها گشته و در حال حاضر نیز به نظر نمی رسد این شرایط در آینده ای نزدیک تغییر کند.

پیشتر در گزارشی نوشتیم که اپل قصد دارد آیفون های امسال را در نهم سپتامبر معرفی کند و در این مراسم، شاهد بروز رسانی شدن خانواده تبلت های این شرکت نیز باشیم؛ حال کمتر از یک ماه تا تاریخ یاد شده باقیست و باید دید شرکت ساکن کوپرتینو برای آیپد چه برنامه ای در سر داشته و امسال در صورت ارائه کردن نسخه جدید آن، با چه روشی می خواهد آیپد را به مشتریان بفروشد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato